Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 290 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D7g-uWWXkAAWr8d

2 sene önce Gaziantep ve Rizespor, geçen sene Gençler'e olan, bu sene de Bursa'ya oldu..

Bu takımların ortak özelliği 2-3 sene üst üste küme düşmeye oynaması oldu. Bundan ders alamadılar.

kasımpaşa bütçeyi bu sene yine düşürdü sanırım. İbrahim Üzülmez hamlesi bunu gösteriyor. Bu sene Avrupa'ya kesin gözüyle bakıyorlardı. Denizli bu yüzden geldi ama az daha küme düşeceklerdi.

Daha transferler gelmedi ama düşme adaylarından biri Paşa. Rizespor'da adaylardan. Devre arası gelen oyuncuların çoğu kiralıktı. Okan'da gitti. İsmail kötü hoca.

Ligin 2.yari en iyi top oynayan takimiydi rize, bizim macla iliskili yorum yaptiniz gibi ama konya kadar dusmeyi hak eden baska takim yok oyun olarak

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

rizenin 2.yarısında oynayan çoğu oyuncu gidecek. Kimi satılacak, kimisi ise kiralık olduğundan takımına döncek. Okan'da gitti. İsmail gibi vasat bir ismi getirdiler.

2.yarıda çok iyiydi gerçekten ama bu sene devam etmez bu.

Ligin 2.yari en iyi top oynayan takimiydi rize, bizim macla iliskili yorum yaptiniz gibi ama konya kadar dusmeyi hak eden baska takim yok oyun olarak

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Okan ayrılmasa bu oyunu devam ettirir ve düşmezlerdi hatta Avrupa'ya giderlerdi bence de ama Okan gittiğine göre düşmemeleri için bir sebep yok. Çok önemli oyuncular da ayrılacakmış. Bizim maçtan dolayı istiyorum zaten statları da kötü hem..

rizenin 2.yarısında oynayan çoğu oyuncu gidecek. Kimi satılacak, kimisi ise kiralık olduğundan takımına döncek. Okan'da gitti. İsmail gibi vasat bir ismi getirdiler.

2.yarıda çok iyiydi gerçekten ama bu sene devam etmez bu.
Gökhan
XXX Abarhoun XXX Melnjak
XXX XXX
XXX XXX Samudio
Muriqi

Sözlesmesi bitenleri cikarinca böyle bir sey ortaya cikiyor. Sözlesmelerini uzatamazlarsa, yeniden kiralayamazlarsa veya bonservislerini alamazlarsa en az 6 ilk 11 oyuncusu transfer etmeleri gerekecek. Saadane gibi bir oyuncuyu da S.Arabistan ekiplerinden birine kaptirmislar. Ben canli seyrettim, epey iyi oyuncuydu.

İyi de bize ne onların taraftarından isterse 100 kişiye oynasın paşa ve Akbilde durum farklı arkalarındaki destek yüzünden düşsün istiyoruz.
Bu akbil ne halt yiyecek onu merak ediyorum. M.Demir'i almislar forvete. Penbaba, Adebayor, Mevlüt, Napoleoni, Robinho ve Atabey yokmus gibi daha hala transfer yapiyorlar. Umarim transferde her seyi ellerine yüzlerine bulastirirlar.

Trabzon'un Epureanu'yu istedigi söyleniyor. Daha iyi stoperi bu akbil zaten kesinlikle alamaz. Aziz Behich alindigina göre ya Alpaslan-Kudryashov-Clichy üclüsünden ikisi ayrilacak.

Bunlar kücülmeye calisiyor herhalde. Kasimpasa'nin da hali vakti kalmadi kadrosuna bakinca.

Bu akbil ne halt yiyecek onu merak ediyorum. M.Demir'i almislar forvete. Penbaba, Adebayor, Mevlüt, Napoleoni, Robinho ve Atabey yokmus gibi daha hala transfer yapiyorlar. Umarim transferde her seyi ellerine yüzlerine bulastirirlar.

Trabzon'un Epureanu'yu istedigi söyleniyor. Daha iyi stoperi bu akbil zaten kesinlikle alamaz. Aziz Behich alindigina göre ya Alpaslan-Kudryashov-Clichy üclüsünden ikisi ayrilacak.

Bunlar kücülmeye calisiyor herhalde. Kasimpasa'nin da hali vakti kalmadi kadrosuna bakinca.

Başkası almasın diye alıyorlar yerli kim varsa planları falan yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt