Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 292 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fikstürün 17 Temmuz'da çekilmesinin tek mantıklı sebebi var mı? Neden bu kadar geç? Diğer liglerde Haziran sonunda çoktan çekildi..

Sezon sonunda sanırım yabancı kuralının süresi de bitiyor ve ama yeni kural hala belli değil. Normalde 2 sene önce açıklanması lazım ama hadi normal ülke değiliz, en azından Mayıs ayında ligler biter-bitmez toplanıp yeni kuralı açıklamak lazımdı.

Kulüpler transferleri yaptı. Muhtemelen devre arası falan anca açıklanır. Bu saçmalık. Ondan sonra ligde neden kimseyi 20'ye falan satamıyoruz diye başkalarına kızıyoruz.

Fikstür normalde 5-6 gün önce çekilecekti.Sonra ertelediler sebebi belli değil.Bein çekilebilir ondan falan diyen oldu

kupa finallerini falan da hafta ici oynatiyorlar anlamsiz sekilde. ülkede futboldan nefret etmek icin her türlü seyi hazirliyorlar. ayar oluyorum böyle kapasitesiz yöneticilere.

onu da defalarca söyledim zaten. Hadi TFF'de çalışanlar vizyonsuz bari kulüplerde bunu söyleyen olsun.. Hadi o da olmadı bari yayıncı kuruluş söylesin.

Senede 60 maç yapan ligler bile Cumartesi oynatıyor, sen 40-45 maç ancak yapıyorsun ama finali Çarşamba yapıyorsun.. Hiç bir şey yapamıyorsan ligde 1 haftayı hafta içi oynat, kupa finalini Cumartesi yap.

Fikstür normalde 5-6 gün önce çekilecekti.Sonra ertelediler sebebi belli değil.Bein çekilebilir ondan falan diyen oldu

her sene Temmuz ortası çekiliyor zaten. Bana göre takımlar sezon antremanlarına daha başlamadan, Haziran sonunda hemen çekilmeli.

Ligle ilgili o kadar fazla eksik sayarım ki.. Ligi sevdirmek için en ufak çalışma yok. Sadece taraftara ceza kesiyorlar, başka bildikleri yok. Stada taraftar çekmek yerine, olanı da yok etme çabası hakim.

her sene Temmuz ortası çekiliyor zaten. Bana göre takımlar sezon antremanlarına daha başlamadan, Haziran sonunda hemen çekilmeli.

Ligle ilgili o kadar fazla eksik sayarım ki.. Ligi sevdirmek için en ufak çalışma yok. Sadece taraftara ceza kesiyorlar, başka bildikleri yok. Stada taraftar çekmek yerine, olanı da yok etme çabası hakim.

Ligin twitter sayfası yok.Forma isim ve numaraları Arial fontla yazılıyor.Bir sürü eksik var.

Ligin twitter sayfası yok.Forma isim ve numaraları Arial fontla yazılıyor.Bir sürü eksik var.

onlar inan aşırı basit işler. 3 günde halledilir. Slovakya,Danimarka gibi liglerin bile sosyal medya hesapları var. Sözde her kurada "köy takımı çektik" dediğimiz ligler hani..

Yıllardır bu ligde bireysel ödüller yok diyorduk, Bein sağolsun 2 senedir bir şey çıkardı ama saçma sapan. Kimin seçtiği belli değil. Maçın adamı, ayın oyuncusu,golü,teknik adamı gibi şeyler mutlak olmalı.

Arial font meselesi zaten saçmalık, diğer saçmalıkta sırtta üst tarafta ismin değil reklamın olması.. Dünyanın hangi liginde var bu saçmalık. Reklam alanlar bile sırtta alt tarafa yazdırıyor.

Ligin yeni çıkan iki takımı; Gazişehir ve Denizlispor çok çok iyi transferler yapıyor. Şu ana kadar Anadolu takımları baya sessiz. Net göze çarpan başka takım göremiyorum.

Malatya Avrupa'ya gidiyor ama bırak takviyeyi ellerindeki en iyi isim Aleksic'i kaybettiler. İşleri zor.

Bana göre her takımın yapması gerekeni Denizlispor yapmış.. Yeni stad yapmak hem acayip maddi yük, hem de ruhu bitiriyor. Anadolu takımlarına 30-40bin kişilik stada ne gerek var mesela? Konya stadı 42.000 kişi ama sadece milli maçlar doluyor. Lig maçları maks. 20.000 kişi oluyor. Bence çok daha güzel olmuş. Hem de şehir merkezinde.

gazişehir çok enteresan takım kurmuş

olkowski kana-bıyık papi junior
pawlowski tetteh diarra güray

santrafora takviye yapmalılar

gençlere gelen sio da dikkat çeker

gazişehir çok enteresan takım kurmuş

olkowski kana-bıyık papi junior
pawlowski tetteh diarra güray

santrafora takviye yapmalılar

gençlere gelen sio da dikkat çeker
bunlar ligde kaalır gibi
varsın kalsın. alttan çıkanlardan biri ligde kalacağına göre önceki seneden biri gidecek demektir, umarız bu rize olur. şu rize de bi düşsün sonra tepe taklak olsun artık. sürekli çıkıp duruyolar. karabük gibi falan olsun 3. ligde görelim sonrada amatöre yallah

bu sene alanyanın beklenenin üstüne çıkacağını

malatyanın da hayalkırıklığı yaratacağını düşünüyorum

antalya ve kasımpaşa kapalı kutu hala

bu sene alanyanın beklenenin üstüne çıkacağını

malatyanın da hayalkırıklığı yaratacağını düşünüyorum

antalya ve kasımpaşa kapalı kutu hala

antalya aslında kapalı kutu değil.. Nedense Aatif dışında net transferleri yok. Mevlüt'te gitti ve geri almaya çalışıyorlar. En az 3-4 transfer şart. Orta sahaya,forvete,defansa.. Geçen sene mucizevi performansları vardı ama bu sene bu olmaz.

antalya aslında kapalı kutu değil.. Nedense Aatif dışında net transferleri yok. Mevlüt'te gitti ve geri almaya çalışıyorlar. En az 3-4 transfer şart. Orta sahaya,forvete,defansa.. Geçen sene mucizevi performansları vardı ama bu sene bu olmaz.

ben de aynı şekilde düşünüyorum

gençlerbirliğinin santrafora getirdiğ sio enteresan bir adam diyorlar

gazi ve denizli baya yatırım yaptı, sivas ve kayseri de bir şeyler yaptı

paşa, antalya, gençler, ankaragücü tehlikedeler şu an itibariyle bana göre

malatya, göztepe ve rize ise beklenenin altında kalırsa şaşırmam

ben de aynı şekilde düşünüyorum

gençlerbirliğinin santrafora getirdiğ sio enteresan bir adam diyorlar

gazi ve denizli baya yatırım yaptı, sivas ve kayseri de bir şeyler yaptı

paşa, antalya, gençler, ankaragücü tehlikedeler şu an itibariyle bana göre

malatya, göztepe ve rize ise beklenenin altında kalırsa şaşırmam

ankaragücü zaten 1 numaralı düşme adayı. Daha teknik adamları bile belli değil. Transfer yasağı hala kalkmadı. Lig 1 hafta sonra başlıyor..

EBluTUPX4AAy15k.jpg

Alanyaspor'un 6.sirada bitirecegini düsünüyorum. Kücük takimlar arasinda en genis, en kaliteli kadroya sahip ekip Alanyaspor bence. Orta saha merkezinde bir yaratici oyuncu daha alabilirlerse iyi olur. Musa Cagiran disinda tüm transferleri Agustos öncesi yapmislar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt