Süper Lig'de Play-Off Sistemi Kabul Edildi! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Play-Off Sistemi Kabul Edildi!

Cevap: Süper Lig'de Play-Off sistemi Kabul edildi!

Bu şekilde davranarak daha fazla müşteri kaybediyor Digiturk, hiç farkında değiller. Çevremde o kadar futbol hastası tanıdıklarım bile Digiturk'unu iptal etti. Neden? Sırf uygulanacak bu dandik play-off sistemi ve şike mevzuları yüzünden.

Bu sistemin uygulanacak olması ile ilgili;

1- Bizden başka kimse play off sistemini eleştirmesin ve hakem hatalarına itiraz etmesin. Çok bariz bir şekilde federasyonun tasmasını takmış durumda takımlar. Bizden başka kimsenin mantıksızlıklara itiraz etmemesi bunun göstergesi.

2- Ligi Belçika'ya, İskoçya'ya çeviren zihniyetin bunlar dışında yaptığı tek iş yabancı sınırlamasını serbest bırakması oldu. Acaba Beşiktaş gibi takımların play off'u kabul etme sebebi bu olabilir mi?

3- Bursaspor'un cezasını kaldırıldı. Bursaspor'un federasyon kararını destekleme sebebi bu olabilir mi?

4- Ligin orta sıralarını geçmeyen Gençlerbirliği, Manisa gibi takımların play off'u kabul eden mantıklı açıklamaları nedir?

5- Üçüncü maddeye bağlı olarak Bursaspor'un cezasını kaldırarak, ortaya çıkarılan sporda şiddet yasasının hiçe sayılmasına sebebiyet verilmedi mi?

6- Düne kadar ligde şaibe var, fener kollanıyor, eyyam yapılıyor diyenlerin, şike soruşturmasında sus pus olması ve yaptığımız açıklamalar nedeniyle şuursuzca bize saldırması ne kadar manidardır? Fenere terörist diyenlerin birden fenerin avukatlığına soyunması nedendir? Sıra kendilerine gelecek olmasından mı korkuluyor?

Bu sorular beni Türk futbolundan fazlasıyla tiksindirdiğini söylemeliyim. Daha önce başka konu başlıkları altında da söyledim, Galatasaray olmasa öldürseler Türk liglerini izlemem...

Bize bu karmaşayı, rezilliği ve kokuşmuşluğu yaşatan federasyondan ve onların yandaşlarından utanıyorum.

İddaaname açıklanacak. Federasyon feneri küme düşürecek. Sonra tahkim(6-1) küme düşürme kararını iptal edip eksi puan cezası vericek. Play-off sistemi tüpkafalının da dediği gibi sadece bu sene uygulanacak ve amacına ulaştıktan sonra kaldırılacak. Bu sistem sayesinde -30 puanla başlayan fb kümede kalacak, -9 puan alan bjk şampiyonluğa oynayacak. Senaryo budur. Bu da benim komplo teorim, bakalım gerçekleşecek mi...

Yazık...!

Y.Demirören' in şu demeci ve destekçilerin aynı bağlanma da olayı şu şekilde özetlemeleri işin pisliğini net bir biçimde ortaya koyuyor " ....- futbolun marka değerine katkı sağlayacaktır en azından bu sezon denenmeli "

İddaaname açıklanacak. Federasyon feneri küme düşürecek. Sonra tahkim(6-1) küme düşürme kararını iptal edip eksi puan cezası vericek. Play-off sistemi tüpkafalının da dediği gibi sadece bu sene uygulanacak ve amacına ulaştıktan sonra kaldırılacak. Bu sistem sayesinde -30 puanla başlayan fb kümede kalacak, -9 puan alan bjk şampiyonluğa oynayacak. Senaryo budur. Bu da benim komplo teorim, bakalım gerçekleşecek mi...
- puanla baslayamaz ya duser ya da ceza almaz bu isin ortasi yok

Cevap: Süper Lig'de Play-Off Sistemi Kabul Edildi!

Play off sistemi kabul edildi ya, Allah'tan tek dileğim normal sezonu 2. ya da 3. kapatıp play offlarda şampiyon olmak. Bakın o zaman çıkacak seslere, itirazlara. Kendi mantıksızlıklarında boğmak en zevklisi olacak.

Bu sistem eğer kabul edilirse mantıklı olan tek şey takımların aldıkları puanlarla play-offa başlamasıdır. İskoçyadada böyle olur. Puanların yarıya indirilerek başlaması tam anlamıyla skandaldır. Böyle yapılırsa diyelimki 80 puanla lider olan takım normal sezonda 70 puanla 2.olan takıma 10 puan fark atmışke play offta bir anda 40-36 gibi neredeyse 1 maçlık fark kalır. Böyle saçma şey dünyada örneği yok. Sezon sonunda çok kavgalar çıkar.

La belçika'da ayni sistem var kaldiracaklar.Ikinci sinif 2 ulkede daha var, baska nerde var ne dingil adamlarmis ya

keita galatasaray pino al sadd demedi demeyin buradan diyorum cok ama cok yakin 1 yillik takas

heralde okuduma göre playoff katilan takimlarin puanlari dörtde bire inecekmis bu ne rezalet kardesim

Üst Alt