Süper Lig'de Transfer Sezonu Geç Açılacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'de Transfer Sezonu Geç Açılacak!

Türkiye Futbol Federasyonu’nun yaz transfer döneminin ne zaman açılacağına dair açıklama yapmaması nedeniyle kulüplerin bildirimde bulunmadığı ortaya çıktı.
Buna karşın Avrupa’da 8 Haziran’la beraber transfer sezonu açıldı. Yeni seçilen TFF Yönetim Kurulu ise ilk toplantısını 14 Haziran’da yapacak. Bu toplantıda yaz transfer döneminin ne zaman açılacağı açıklanacak.(Asist Analiz)

Bu bilgi hic bir transferin (KAP) bildirimi icin bir engel degil yani bos haber kisaca. Sadece yeni katilacak transferlerin , transfer donemi resmi olarak acildiktan sonra katilir olur biter.

Bu bilgi hic bir transferin (KAP) bildirimi icin bir engel degil yani bos haber kisaca. Sadece yeni katilacak transferlerin , transfer donemi resmi olarak acildiktan sonra katilir olur biter.
Zorunlu satın alma opsiyonu dışında Kap'a bildirim yapan kulüp olmadı.Başakşehir Aziz Behic'i aldı bildirmedi.Beşiktaş Ljajic'i bildirdi.Bi Luyindama'yı bildirebiliriz..

Zorunlu satın alma opsiyonu dışında Kap'a bildirim yapan kulüp olmadı.Başakşehir Aziz Behic'i aldı bildirmedi.Beşiktaş Ljajic'i bildirdi.Bi Luyindama'yı bildirebiliriz..
Ben de onu diyorum iste? Imzalar atilir, hatta KAP bildirimi de yapilir ki bi 365 gun boyunca yapilabiliyor. Ama resmi olarak TFF ye bildiremezsin/lisans cikartamazsin o kadar. Onemli bir sey degil bu 'haber'.

Zaten bizim kuluplerin hic biri bu kadar erken transfer yapamiyor. Onemsenecek bir durum yok ortada.

Ben de onu diyorum iste? Imzalar atilir, hatta KAP bildirimi de yapilir ki bi 365 gun boyunca yapilabiliyor. Ama resmi olarak TFF ye bildiremezsin/lisans cikartamazsin o kadar. Onemli bir sey degil bu 'haber'.

Zaten bizim kuluplerin hic biri bu kadar erken transfer yapamiyor. Onemsenecek bir durum yok ortada.
Ben de Kap'ı arada bi yenileyen varsa diye konuyu açtım.Önemli bi etkisi olmadığından konu silinsin o zaman..

Türkiye'de transfer sezonu 17 Haziran'da başlayacak.17 Haziran günü Babel ve Şener kapları gelecek.Feghouli takımda kalacak.Belhanda ise iyi bi teklif gelirse satılır. (Nevzat Dindar)

Transferin açıklanması için sezonun açılmasına gerek yok ki. Önceki senelerde daha Mayıs ayında alınan oyuncuları biliyorum.

Örnek; Alper Potuk. Daha Mayıs ayında lig biter bitmez geldi.

Üst Alt