Süper Lig'in Avrupa Temsilcileri Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'in Avrupa Temsilcileri Belli Oldu

Beşiktaş - şampiyonlar ligi gruplar
Başakşehir - şampiyonlar ligi ön eleme
Konyaspor - Avrupa ligi gruplar
Fenerbahçe - Avrupa ligi ön eleme
Galatasaray - Avrupa ligi ön eleme

Avrupaya gidecek olan takimlarimiz belli oldu. Ülke puanlamasi olarak en yakın rakibimiz Hollanda. Bu sene iyi paunlar cikaramazsak UEFA ülke puanlamasinda 10.sirayi Hollanda'ya kaptirirsak zor günler bizi bekliyor demek.
Eğer 11.siraya dusersek yeni sisteme göre şampiyonlar ligine ve Avrupa ligine direk takım gonderemicez . Ön eleme oynamak zorunda kalicaz. Bu sebepden suanki bulunduğumuz 10.sirayi kaybetmememiz gerekiyor.

Birlik olup Avrupa ya giden herbir takımımızı desteklememiz gerekiyor.

Sizce Avrupa'da takimlarimiz nasıl bir başarı elde edebilir.

Tahminimce:

• Biz gruplara kalamadan eleniriz
  • Fener gruplara kalir ve muhtemelen de cikar
  • Konya gruplarda elenir
  • IBB CL ön elemesinde elenip Uefa da gruplara kalir
  • Besiktas maksimum 3.olur CL grubunda ve Uefa da 2.turda/ceyrekte falan elenir

Tahminimce:

• Biz gruplara kalamadan eleniriz
  • Fener gruplara kalir ve muhtemelen de cikar
  • Konya gruplarda elenir
  • IBB CL ön elemesinde elenip Uefa da gruplara kalir
  • Besiktas maksimum 3.olur CL grubunda ve Uefa da 2.turda/ceyrekte falan elenir

Başakşehir ŞL önelemesinde de UEFA önelemesinde de elenir onun dışında katılıyorum aynen böyle olur.Fener de son 32 veya son 16'da elenir.

Ön elemede gideriz.
Fenerbahçe UEFA'da Çeyrek Final oynar.
Beşiktaş Şşampiyonlar Ligi'nde İkinci Tura çıkar veyahut 3. olup UEFA'yı alır.
Başakşehir önce CL'den sonra Avrupa Ligi ön elemeden elenir

Başakşehir ŞL önelemesinde de UEFA önelemesinde de elenir onun dışında katılıyorum aynen böyle olur.Fener de son 32 veya son 16'da elenir.

Basaksehiri yazarken bende biraz kararsiz kaldim ama Uefa ön elemesinde kötü rakip denk gelebilir ve elerler diye düsündüm.

Hepsi ilerlesin hatta Fener bile ilerlesin ama Besiktas rezil olsun istiyorum CL de. Iyice bir yerleri kalkti bunlarin, umarim ya Barcelona ya da Bayern cikar sunlarin grubuna da Hanya'yi Konya'yi görürler.

Fb UEFA gruplarindan cikar.
Biz de cikariz.
Basak UEFA gruplarina kalir ve cikamaz.
Konya da cikamaz.
Bjk 4. olur ve elenir.

Basaksehiri yazarken bende biraz kararsiz kaldim ama Uefa ön elemesinde kötü rakip denk gelebilir ve elerler diye düsündüm.

Hepsi ilerlesin hatta Fener bile ilerlesin ama Besiktas rezil olsun istiyorum CL de. Iyice bir yerleri kalkti bunlarin, umarim ya Barcelona ya da Bayern cikar sunlarin grubuna da Hanya'yi Konya'yi görürler.

Aynı grupta Barça-Bayern olursa ne güzel olur ama sanmam yine orta ayar bir grup çekerler,geçen seneki gibi kolay olmaz ama.

Şu bjk ye real barca münih gibi takımlar niye gelmez bizim grupa juventus real gibi takımlar gelirdi
Dursun olduğu sürece avrupada rezil olmak var

tinerciler cl de 3. olup avrupa liginde son 16 ya kalır elenir.

şikeciler avrupa liginde gruplardan çıkıp son 32 ye kalır elenir.

belediyespor cl ön elemede elenir avrupa liginde gruplara kalır gruplardan çıkamaz.

konya gruplarda sıfır çekip elenir.

bize gelince muhtemelen gruplara kalıp eleniriz.

Avrupa'da biraz puan toplamamız lazım. Git gide geri düşüyoruz. Bu sene iyi transferler olursa hiç umudum yok ama oldu diyelim bi en az bi çeyrek final görmek lazım.

Ligde bizden bi cacık olmaz çünkü aykut ve şenol çekişir.

TapaTalK

Üst Alt