Süper Ligin En Antipatik İlk 11'i - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Ligin En Antipatik İlk 11'i

Cevap: Süper Ligin En Antipatik İlk 11'i

2 senedir hiç sesi çıkmayan hiçbir maçta kavga çıkarmayan itiraz bile etmeyen Sabri'nin orada işi ne.Gökhan gönül gibi biri varken.

Topuz gibi adam nerede? Semih ? :) Baroniye yer kalmamış herhalde.

Eskilerden de gidelim... Veteranlarin da hakki olmali.. Ben oyumu halen baska platformlarda bu basarisini surduren bizim de eski oyuncumuz Selcuk Yuladan yana kullaniyorum. Nasil GS de oynadi bu adam ilginctir.

yalcin_ayhan4200bd404200bd41by.jpg

news_manset_resim_h0_Omer_Catkic01.jpg

bu iki kazma niye yok ? en başta yazılcak iki isim hemde

sabri, kazim ve volkan sen pek olmamis gibi

gerci kazim fenerdeyken cok hemde cok antipatik geliyordu bana da.

ama adam burda gercekten öyle degil.

sabrinin antipatik birseyi yok, sabri komik deseler, anlarim.

volkan senin killi olmasi antipatik geliyor herhalde, bilmiyorum.

katilmiyorum.

Sabri Kazım neresi antipatik bunların , başlığı okurken ilk aklımdan geçen Volkan ve Lugano oldu :D

Volkan Demirel

Gökhan Gönül

Diego Lugano

Fabio Bilica

Hakan Balta

Ayhan Akman

Emre Belözoglu

Ricardo Quaresma

Volkan Sen

Batuhan Karadeniz

Semih Sentürk

Benim 11im budur.

Sabri Reis ve Kazimin ne isi var o listede anlamadim ? Sabri kuzu kaliyor gökhanin yaninda. Kazimda bize geldikten sonra baya bir gelisme gösterdi ve koltugunu Quaresma'ya kaptirdi gözümde.

Volkan Demirel

Gökhan Gönül

Diego Lugano

Fabio Bilica

Hakan Balta

Ayhan Akman

Emre Belözoglu

Ricardo Quaresma

Volkan Sen

Batuhan Karadeniz

Semih Sentürk

Benim 11im budur.

Sabri Reis ve Kazimin ne isi var o listede anlamadim ? Sabri kuzu kaliyor gökhanin yaninda. Kazimda bize geldikten sonra baya bir gelisme gösterdi ve koltugunu Quaresma'ya kaptirdi gözümde.

Hakan Balta'nin ne gibi antipatikligini gördün ? Performansini elestir, tartisalim ama antipatik olarak göstermek tamamiyle yersiz. Semih, Quaresma ve Volkan Sen'i de anlayamadim.

6. EMRE BELÖZOĞLU

“SEN BİTTİN OĞLUM” HAREKETİNDE BİR NUMARA : Türk futbolunun en önemli isimlerinden biri olan Fenerbahçeli oyuncu, futbolu kadar hırçınlığıyla da dikkat çeken oyuncuların başında geliyor.

8. COLİN KAZIM

“HAREKETİN KRALI” ONDAN SORULUR : Büyük umutlarla Fenerbahçe'ye transfer olan ancak verilen şansları değerlendiremeyen Kazım taraftarın da tepkisini fazlasıyla çekmişti. Üstüne bir de ezeli rakip Galatasaray'a transfer olması bu tepkiyi doruk noktaya çıkarmıştı.

Neden emre için rakip takıma giderek tepki doğurdu yazılmamış? Yav bi şeyi de fenerli bakış açısını yansıtmadan gerçekten objektif yapın.

Sabri mi? Çok talihsiz. Bazen düşünüyorum da, küme düşmek bazılarına müstahak

Hakan Balta'nin ne gibi antipatikligini gördün ? Performansini elestir, tartisalim ama antipatik olarak göstermek tamamiyle yersiz. Semih, Quaresma ve Volkan Sen'i de anlayamadim.

sahada ne yaptigi ortada. hata yapiyor diger oyunculara saldiriyor küfür ediyor. sessiz gibi görünsede artistin önde gidenidir.

Semih kendini herzaman yere atar. aliskanlik haline getirmis. her seferinde cok pis sövüyorum adama.

Quaresma kendi basina oynuyor herzaman. Kaleye sut falan atiyor. Tartismaya giriyor diger oyuncularla. kendi nasil isterse hersey öyle olacak (!) bu adam kendini birsey zannediyor.

Volkan Sen disiplinsiz,ruhsuz,kendi basina oynayan bir adamdir. Hic sevmem...Elle oynama gibi pis huylarida vardir..Kendinide iyi atar yere.

Bu adamlar bu 11'e banko girer.

Üst Alt