Süper Lig'in En Vasat Teknik Direktörü? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig'in En Vasat Teknik Direktörü?

Süper Lig'in En Vasat Teknik Direktörü?

• Ünal Karaman

• Mesut Bakkal

• Tamer Tuna

• Cihat Arslan

• Mehmet Özdilek

• Rıza Çalımbay

• Ertuğrul Sağlam

• Şenol Güneş

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Aslında bu soruya cevabım İsmail Kartal olurdu ama beklentilerin üzerine çıktı ve iyi bir sezon geçiriyor şu an Ankaragücü'yle.

Cidden bu ankete hocanin ismini yazmak nasil bir ego tatminidir yav??. Antuda forza da bunu yapmazlar . Utanırlar en azından.
Forum Gs forumu olmaktan çıktı modların oyuncağı oldu şu ankete Terim'in eklenmiş olması Gs'ye hakaret, kulübe hakaret, bize taraftara hakaret, Terim'in şahsına hakaret kendinizi ne sanıyorsunuz anlamıyorum futbolla ilgili tek başarısınız halı sahada maç yapmak 40 45 yıldır futbolun içinde olan adamdan iyi biliyorsunuz her şeyi.

Hoca Tff, Hakemler, Rakip medya, taraftar, başkan, hocalar herkesle zaten tek başına uğraşıyor yeterince kendi taraftarımız da yardım ediyor onlara helal olsun size doğru yoldasınız aman durmayın devam edin.
Çocuk çocuk işler yapmaya devam et aman durma.

Sezonluk degerlendirme sanip ben ekledim terimi hemen aglama duvarina cevirmissiniz konuyu.

Cidden bu ankete hocanin ismini yazmak nasil bir ego tatminidir yav??. Antuda forza da bunu yapmazlar . Utanırlar en azından.
Forum Gs forumu olmaktan çıktı modların oyuncağı oldu şu ankete Terim'in eklenmiş olması Gs'ye hakaret, kulübe hakaret, bize taraftara hakaret, Terim'in şahsına hakaret kendinizi ne sanıyorsunuz anlamıyorum futbolla ilgili tek başarısınız halı sahada maç yapmak 40 45 yıldır futbolun içinde olan adamdan iyi biliyorsunuz her şeyi.

Hoca Tff, Hakemler, Rakip medya, taraftar, başkan, hocalar herkesle zaten tek başına uğraşıyor yeterince kendi taraftarımız da yardım ediyor onlara helal olsun size doğru yoldasınız aman durmayın devam edin.
Çocuk çocuk işler yapmaya devam et aman durma.

Linc etmistiniz
Özür bekliyorum

Terim Hocam anketten kaldırılmış kim yaptıysa Allah razı olsun. Yanlışlıkla vasat teknik direktör oyunu hocama vermiştim bu bana azab olmuştu şimdi rahatladım.

Üst Alt