Supernatural | 10. Sezon - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Supernatural | 10. Sezon

Cevap: Supernatural

Lucifer, Pagan Tanrılarının toplantısını basıyor. Sonunda Cebrail ile karşılaşıyor.

[video=youtube;C3Ks59XGThg]https://www.youtube.com/watch?v=C3Ks59XGThg[/video]

Lucifer-Cebrail konuşması-kapışması.

[video=youtube;06rufZANUeM]https://www.youtube.com/watch?v=06rufZANUeM&feature=related[/video]

Castiel reisi çok özledik.Nasıl kıydılar adama,sırf diziden çıkmasını kalıba uydurmak için dark sidea geçirdiler.

[video=youtube;93NahrBp4M8]https://www.youtube.com/watch?v=93NahrBp4M8&feature=related[/video]

gabriel gibisi yoktu hakkat.

Gene de eski melek,demon muhabbetlerini özledik.Levahianlar bütün düzünün karizmasını çizdi,vemon çakmaları

Crowley, Leviathan'lara karşı olduğu için demonlara Sam ve Dean'le uğraşmayın demiş. Halbuki uğraşsalar daha zevkli olur, o dolandırıcı cross-roads demon'un olduğu bölüm güzeldi mesela :)

Ama Leviathan'ları da nasıl durduracakları merak konusu sonuçta ölmüyor adamlar :D

Hacı zaten çamaşır suyu alayının ölmeleri komik olurdu adamların :D bunlarında dereceleri var,bazıları öyle ölüyor,bazısı tuz ruhu ile falan herhalde

Onla da ölmüyorlar ki hacı canları yanıyor sadece.

O rehin tuttuklarının kafayı kestiler vücudunu ayrı yere koyup kafayı kutulayıp nehre attılar. O şekilde bile ölmüş değil sadece bedenine dönmediği için bir şey yapamıyor.

Canlarını yaka yaka nereye kadar.

Crowley'den yardım alsınlar, o herif çok iyi tam çakal :asd:

Crowley, Leviathan'lara karşı olduğu için demonlara Sam ve Dean'le uğraşmayın demiş. Halbuki uğraşsalar daha zevkli olur, o dolandırıcı cross-roads demon'un olduğu bölüm güzeldi mesela :)

Ama Leviathan'ları da nasıl durduracakları merak konusu sonuçta ölmüyor adamlar :D

su kuyu ya attiklari melek leri cikartacaklarmis ... gecen de bi amerikan sayfasinda görmüstüm

Crowley ve Castiel'le beraber özlenilen bir başka karakter :

Death-death-supernatural-22087050-500-500.gif

Crowley'in aksan müthiş ya :D kirli sakal da yapmış reis. Diziyi onun için izliyorum zaten bu sezon.

Ben de bu diziye geçen hatfa itibariyle başladım.Şu an ilk sezonun 8.bölümündeyim.Dizi şu an fena gitmiyor.Beni kendisine bağlamış durumda.Ama anlamadığım bir şey var.Dizide sürekli birileri ölüyor,Dean ve Sam bundan haberdar olup o bölgeye gidiyorlar.Kendilerini yetkili biri olarak tanıtıyorlar.Sonra da olayın sebebini araştırıp çözüyorlar ve gidiyorlar.Her bölümde böyle oluyor.Acaba bu gelecek bölümlerde de böyle devam edicek mi yoksa farklı olaylar olacak mı? Eğer sürekli böyle olacaksa söyleyin de bırakayım izlemeyi.Çünkü bir müddet sonra sıkar bu durum adamı.Ki ben sıkılmaya başladım sürekli aynı şeyler olmasından.

Ben de bu diziye geçen hatfa itibariyle başladım.Şu an ilk sezonun 8.bölümündeyim.Dizi şu an fena gitmiyor.Beni kendisine bağlamış durumda.Ama anlamadığım bir şey var.Dizide sürekli birileri ölüyor,Dean ve Sam bundan haberdar olup o bölgeye gidiyorlar.Kendilerini yetkili biri olarak tanıtıyorlar.Sonra da olayın sebebini araştırıp çözüyorlar ve gidiyorlar.Her bölümde böyle oluyor.Acaba bu gelecek bölümlerde de böyle devam edicek mi yoksa farklı olaylar olacak mı? Eğer sürekli böyle olacaksa söyleyin de bırakayım izlemeyi.Çünkü bir müddet sonra sıkar bu durum adamı.Ki ben sıkılmaya başladım sürekli aynı şeyler olmasından.
senin söylediğin yan olaylar, ana senaryo tabiki var izlemeye devam et merak etme bağımlısı olursun :)

Üst Alt