Şüpheli Oyunculara Stat Yasağı Geldi


Şike Soruşturması kapsamında şüpheli konumundaki futbolcu ve yöneticilere stadyum yasağı geliyor...Futbolu derinden sarsan Şike Soruşturması'nda merakla beklenen iddianame'nin detayları açıklandı. İddianame'deki bir madde, futbol maçlarını kısa vadede derinden etkileyebilecek cinsten...DHA'nın "Son Dakika" haberine göre; Savcılık, iddianamede şike ve teşvikle suçlanan futbolcu ile kulüp yöneticilerinin stadlara girememesi yönünde karar aldı. Karara ilişkin yazı kolluk kuvvetlerine gönderilecek. Şüpheli futbolcu ve yöneticilerin yaklaşık 93 kişi olduğu belirtiliyor.İddianamede şike ve teşvikle suçlanıp tutuksuz yargılanan şüpheli sıfatındaki futbolcular şöyle; Mehmet Yıldız, Sezer Öztürk, Emmanuel Emenike, Serdar Kulbilge, Mahmut Boz, Sercan Yıldırım, Gökçek Vederson, Korcan Çelikay, Murat Şahin ve Mustafa Ulaş Ortakaya.Yöneticiler; Göksel Gümüşdağ, Sadri Şener ve Nevzat Şakar.
 
Cevap: Bazı Futbolculara Stat Yasağı GeldiTFF'den beklediğim kararı savcılık alıyor. Doğrusunu yapıyorlar. Aklanana kadar gerekirse lisansları ve görevleri askıya alınsın.Emenike yırttı..
 
Cevap: Şüpheli Futbolcular ve Yöneticilere Stat Yasağı Geldisercan yıldırım ne ara gitti la emniyete haberimiz yok.
 
Cevap: Şüpheli Futbolcular ve Yöneticilere Stat Yasağı GeldiSercan demekkı gizli kapaklı gıtmıs emnıyete emnıyete gıdıp ıfadesı alınmadan şüpheli sıfatına gırılır mi?
 
Cevap: Şüpheli Futbolcular ve Yöneticilere Stat Yasağı Geldibiz bu adamı bugün oynattık diye sıkıntı çekmeyiz dimi.
 
Cevap: Şüpheli Futbolcular ve Yöneticilere Stat Yasağı GeldiTrabzon-Bursa macinda tesvik girisimi olmus,Vederson tesvik teklifini Sercan'a iletmis galiba.
 
Cevap: Şüpheli Futbolcular ve Yöneticilere Stat Yasağı GeldiIsmi zaten daha öncede geciyordu,ifade vermeye gitti mi onu bilmiyorum.
 
Cevap: Şüpheli Futbolcular ve Yöneticilere Stat Yasağı GeldiKim ne yaptıysa cezasını cekmeli.Sercan hariç:D
 
Cevap: Şüpheli Futbolcular ve Yöneticilere Stat Yasağı Geldiulan alınırken bişey yoktu ortadaşimdi nereden çıktı bu?
 
Üst Alt