GSC Portal - Süren: "Adayım demiyorum ama başkanlığı düşünüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Süren: "Adayım demiyorum ama başkanlığı düşünüyorum"

O lafın gelişi ama artık Galatasaray’ı şahsi reklamı için kullananları ekranda görmek istemiyoruz

Dursun kulübün anasını bellerken neredeydiler

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Faruk başkanın reklama ihtiyacı yok ki renktaş...

İddiaa ediyorum mayıs ayı geldiğinde aday olmayı düşünüyorum diyenlerin hepsi arazi olacak

Hele bugün şu maçı bir kaybedelim hepsi seslerini keserler

Galatasaray potadaysa hemen atlıyorlar başkanlığa hepsi gözümde aynı 10 senedir ne yapsın Faruk süren bir hiç

O lafın gelişi ama artık Galatasaray’ı şahsi reklamı için kullananları ekranda görmek istemiyoruz

Dursun kulübün anasını bellerken neredeydiler

Sadece Dursun mu yahu? Canaydın da Polat da resmen UEFA şampiyonu takımı yerelleştirdiler. O zaman neredeydi diye sorma hakkımız da var. Adnan Öztürk zaten bu ortalığı karıştırma işinin piri. Adam boş boş konuşur, esip gürler sonra kuyruğu kıstırıp adaylıktan çekilir. Dursun bile en azından cesaret ettti diye bakıyorum ben artık. Bunlar da o da kalmamış.

İddiaa ediyorum mayıs ayı geldiğinde aday olmayı düşünüyorum diyenlerin hepsi arazi olacak

Hele bugün şu maçı bir kaybedelim hepsi seslerini keserler

Galatasaray potadaysa hemen atlıyorlar başkanlığa hepsi gözümde aynı 10 senedir ne yapsın Faruk süren bir hiç

Arazi olmazlar da bir adayın lehine çekilip ya kendilerine ya da yakınlarına yönetim kurulu listesinden yer kaparlar...

Sadece Dursun mu yahu? Canaydın da Polat da resmen UEFA şampiyonu takımı yerelleştirdiler. O zaman neredeydi diye sorma hakkımız da var. Adnan Öztürk zaten bu ortalığı karıştırma işinin piri. Adam boş boş konuşur, esip gürler sonra kuyruğu kıstırıp adaylıktan çekilir. Dursun bile en azından cesaret ettti diye bakıyorum ben artık. Bunlar da o da kalmamış.
Güzel tespitler ama Polat nasıl yerelleştirmiş oluyor onca dünya yıldızını getirirken?

Üst Alt