GSC Portal - Süren: "Adayım demiyorum ama başkanlığı düşünüyorum" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Süren: "Adayım demiyorum ama başkanlığı düşünüyorum"

O değil de adamın haberi bile forumda 10 dakika da nasıl ölü toprağını attı adam reaksiyon alıyor ya karizma karizma diye botokslu aysala hayran olanlara duyurulur gerçek karizma zidane ile monaco'da haginin veliahtı olur musun teklifini yapan faruk süren başkandır spikerlerle kaçamak yapanlar değil...

Son gercek baskanin elini tasin altina koyma vakti gelmistir

Imparatorla beraber 5 yillik bir yapilanmayla 21. yuzyila hazir bir Galatasaray geride birakmalari lazim

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Gel de camia başkan görsün. Aysal'dan sonra başkan gelmedi camianın başına.

Ne kadar devlet hastanesi yoğun bakımında yatan prostatlı ve hain kompleksli adam varsa Galatasaray taraftarı. :(

Bize yenilik lazım,gençlik lazım.Faruk Başkan sportif olarak başarılıydı ona laf eden çarpılır fakat bu sportif başarının maddi olarak bi karşılığını alamadı.75'lik dedelerle işimiz yok bizim artık.Ha kulübe katkı sağlamak istiyorsa beleşe oturduğu locanın parasını versin o zaman.

Mustafa Cengiz de neredeyse Faruk başkan yaşında ama o da genç değil ki.

Mevcut baskan geldiginde bu yana ödeme yapiyor nasil memnun degil onu anlamadim

Anla işte para yedirmiyor demek ki dursun gibi , adam geldi kaç ay oldu ne gördüde memnun değil bide çaktırmamak için dursundan memnun değilimde demiş değilsen aday olsaydın şimdi mi aklın başına geldi.

Ben taraftar olarak memnunum,adam geldiginden bu yana ona buna ödeme yapiyor ve söz verdigi gibi seffaf hareket ediyor

Her aciklamasinda dursun'a geciriyor olmasi da sevindirici

Üst Alt