Survivor All Star (2018) - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2018)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adem-Turabi-Ümiti ayırmadan takımları bölüştürmek büyük saçmalık,Bide üstüne o tarafın en iyi 2 yarışmacısından biri olan Mustafayı Ünlülere attı tamamen sıvadı,Murat kötü Hilmi parkurda iyi ama winner sayılmaz,Anılda Hilmi gibi,Hakan zaten sıradan bir yarışmacı,Acun bu sene çok sıvadı yeni konsept bile iş yapmayabilir

Adem-Turabi-Ümiti ayırmadan takımları bölüştürmek büyük saçmalık,Bide üstüne o tarafın en iyi 2 yarışmacısından biri olan Mustafayı Ünlülere attı tamamen sıvadı,Murat kötü Hilmi parkurda iyi ama winner sayılmaz,Anılda Hilmi gibi,Hakan zaten sıradan bir yarışmacı,Acun bu sene çok sıvadı yeni konsept bile iş yapmayabilir

Boltladığım kısım rezalet.

Damla hanımın saflarında toplanalım
1889820_620x410.jpg

semanin dedigi gibi bu hakanda cakallik var. birsen sultani satti.

umit sana gelince orda en geveze sensin. koca karilar gibi konusuyorsun. serhat ile bosuna arkadas degilsin

Yeni takımlarda dengesiz oldu bana göre. Format değişecek dediğinde köklü değişimler yapacak sanmıştım ama altı üstü ünlülerden 3 adam alıp gönüllülere geçirdi. Yine ünlüler daha güçlü duruyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lepleş bir sezon oluyor,Ademi destekliyorum geçen seneden beri lakin hiç bir heyecanı yok bu sene geçen sezon çok daha iyiydi,Adem ve Turabiyi farklı takımlara atıp son kurşununu atmalıydı Acun onuda yapamadı bu sezon net son yılların en kötü Survivorı,Ogeday ve Atakan gibi iki tane güçlü şampiyonu alıp en başından All Star Ünlüler-Gönüllüler yapsa olabilirdi

Lepleş bir sezon oluyor,Ademi destekliyorum geçen seneden beri lakin hiç bir heyecanı yok bu sene geçen sezon çok daha iyiydi,Adem ve Turabiyi farklı takımlara atıp son kurşununu atmalıydı Acun onuda yapamadı bu sezon net son yılların en kötü Survivorı,Ogeday ve Atakan gibi iki tane güçlü şampiyonu alıp en başından All Star Ünlüler-Gönüllüler yapsa olabilirdi
Ogeday ile ilgili olumlu dusuncelerin mutlu etti reyiz

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ogedayın tavırlarını pek beğenmiyordum üstad ama performans olarak mükemmel bir yarışmacıydı,Adem ve Serhattan daha iyiydi o sezon bak görüyorsun şimdi Adem bu sene çoğunu eziyor eksiklerinide kapatmış belli oluyor.Ogeday-Atakan ikilisinin olmaması bi kere All Star kavramına çok ters düşüyor sen son 2 şampiyonu getirmiyorsan kimi getireceksin ki.

Ogedayın tavırlarını pek beğenmiyordum üstad ama performans olarak mükemmel bir yarışmacıydı,Adem ve Serhattan daha iyiydi o sezon bak görüyorsun şimdi Adem bu sene çoğunu eziyor eksiklerinide kapatmış belli oluyor.Ogeday-Atakan ikilisinin olmaması bi kere All Star kavramına çok ters düşüyor sen son 2 şampiyonu getirmiyorsan kimi getireceksin ki.
Murat hakkında ne düşünüyorsun reis 2 haftadır çıkışta efendiligi malum..

Murat hakkında ne düşünüyorsun reis 2 haftadır çıkışta efendiligi malum..

On numara adam Murat bence,Hızlı ve efendi birisi olarak yorumluyorum açıkçası ama bitiricilik sorunu var biraz işte,Hilmi ile beraber Gönüllülere geçişi bence ikisi içinde çok iyi olacak,Adem-Turabi gibi isimler All Star takımında daha ön planda görünüyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt