Survivor All Star (2018) - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor All Star (2018)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hilmicem-Murat-Damla performans olarak kendi dönemlerinde damga vurmuşlar bu senede kötü değiller ama Mental olarak Psikolojik olarak naif ve kırılgan kardeşler.Özellikle Murat ve Damla. O takıma Adem veya Turabi gecmeliydi. Bu 3lü dünya tatlısı insanlar ama kaybettikce kafa olarak çöküşe doğru gidiyorlar. Hakan tilkisinin işine gelir. Umarım toparlanirlar.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Turabi ve Hakan ayni takimda olamazdi. Kavga dovus cikardi

Dün ki konseyde bütün ünlüler takımı planlı şekilde anlaşıp turabiyi yazmışlar. Barzonun kankaları bizim şikeci ümit karan ve adem de turabiyi yazmış. Turabi de oy atarken bunlara kardeşim filan diyordu tüm kağıtlardan ismi çıkarken şok oldu. Hepsi ne yol verdi kendi takımına savaş açtı. Ünlüler bu hamleleriyle turabi barzinho sunu 3.kez şampiyon yaptılar diyebilirim. NOT : DAMLA BAŞGANI DESTEKLİYORUZ.

Bu da fragmanı

Dün ki konseyde bütün ünlüler takımı planlı şekilde anlaşıp turabiyi yazmışlar. Barzonun kankaları bizim şikeci ümit karan ve adem de turabiyi yazmış. Turabi de oy atarken bunlara kardeşim filan diyordu tüm kağıtlardan ismi çıkarken şok oldu. Hepsi ne yol verdi kendi takımına savaş açtı. Ünlüler bu hamleleriyle turabi barzinho sunu 3.kez şampiyon yaptılar diyebilirim. NOT : DAMLA BAŞGANI DESTEKLİYORUZ.

Bu da fragmanı

Çok fazla seçenekte yoktu aslında diğerlerinin yazabileceği(Adem,Sema ve Ümit vardı onun dışında).Kendine şov yapacak fırsatı yaratmak için böyle triplere giriyor muhtemelen ama bu sene çok fazla falsosu var işi zor Adem,Anıl,Hilmicemi daha şanslı buluyorum.

4 kişi varmış topu topu. Ben de bir şey sanmıştım.

Yok reys 5. Biri sakat. 5 kişi turabiyi yazdılar yazanlardan ikisi de turabinin kankası. Ama anlayışla karşılaması gerekebilir belki normal bir insanın ancak turabi ruh hastası bu tarz bir hamleyi fırsata çevirir affetmez bence hata yaptılar bir tane farklı isim yazsalar turabi bu şovları yapamazdı adamı haklı duruma getirdiler ki ultra haksız adada racon kesiyor sürekli acun her konsey ağlatıyor bunu bir sonraki hatasında atılacak

Çok fazla seçenekte yoktu aslında diğerlerinin yazabileceği(Adem,Sema ve Ümit vardı onun dışında).Kendine şov yapacak fırsatı yaratmak için böyle triplere giriyor muhtemelen ama bu sene çok fazla falsosu var işi zor Adem,Anıl,Hilmicemi daha şanslı buluyorum.

Turabinin abarttığına katılıyorum ama öyle basit değil işte 1 kişi sema mema yazsa eyv. tamamı anlaşıp bu işi yapmışlar çok net. Turabi gibi herifler daha çok hırslanır böyle hamleler sonrasında başlarına bela aldılar turabi bırakmaz bu yarışmayı şu saatten sonra. Turabi nin işine geldi bu hamle memnun olmuştur barzo. Hilmicem vasat gibi ya hakanın bile daha çok şansı var bu sene. Keza bizim yiğidin merve aydını da ultra vasat. Ben momentum alacak bir barzinho ve Damla başkanı bu senenin favorilerinden görüyorum.

Acun 3. Kez Turabi barzosuna kazandıracak hamleyi kurgulamış sanırım. Şu adam kadar barzoluğu tolere edilmiş bir insan evladı olmadı Survivor’da. Berna ve Pascal diskalifiye edildi tarihte. Bunın yaptığının çeyreği etmez ikisinin de yaptığı.

Ümit’in yazmasını açıklayacak tek şey bir yerden yazın denmesi olabilir. Dibinden ayrılmıyordu ne zaman denk gelsem zira.

4 kişi varmış topu topu. Ben de bir şey sanmıştım.

Yok reys 5. Biri sakat. 5 kişi turabiyi yazdılar yazanlardan ikisi de turabinin kankası. Ama anlayışla karşılaması gerekebilir belki normal bir insanın ancak turabi ruh hastası bu tarz bir hamleyi fırsata çevirir affetmez bence hata yaptılar bir tane farklı isim yazsalar turabi bu şovları yapamazdı adamı haklı duruma getirdiler ki ultra haksız adada racon kesiyor sürekli acun her konsey ağlatıyor bunu bir sonraki hatasında atılacak

Turabinin abarttığına katılıyorum ama öyle basit değil işte 1 kişi sema mema yazsa eyv. tamamı anlaşıp bu işi yapmışlar çok net. Turabi gibi herifler daha çok hırslanır böyle hamleler sonrasında başlarına bela aldılar turabi bırakmaz bu yarışmayı şu saatten sonra. Turabi nin işine geldi bu hamle memnun olmuştur barzo. Hilmicem vasat gibi ya hakanın bile daha çok şansı var bu sene. Keza bizim yiğidin merve aydını da ultra vasat. Ben momentum alacak bir barzinho ve Damla başkanı bu senenin favorilerinden görüyorum.
Tamam da o ortamda en uzak olunması gereken insan o bariz. Adem dövmedi mi bunu zaten nesine şaşırıyor.

Karan, Sema diğeri kim peki?

Açıkçası Turabi yazılmayı hak edecek birçok hareket yaptı Puki reyiz,Dokunulmazlık oyununda 4 sayı geridelerdi ve öyle bi durumda parkurda taklalar atarak gelmeye çalışıp yenilmişti,keza 5 maç ceza aldı durup dururken ve takımına destek olamadı o bölümde,Şimdi konseyde onun haricindeki seçenekler Ünlü kadınların en iyisi Sema ve performans olarak güçlü diğer iki isim Adem ve Ümit,Turabinin yazılması çok tuhaf bir olay değil bence,bir kere geçimsiz bir adam oradaki herkesle problem yaşamışlığı var zamanında 1 tane onu seven adam yok orada böyle oluncada potaya giriyor otomatikman,Ha tabi adam 2 kere şampiyon Survivorun her inceliğini biliyor buradan iyi prim yapacaktır.Favorileriden Damlada iyi gidiyor bak onu unutmuşum yazmayı,Hilmi içinse en büyük şans Murat Ceylan bence,Onunla birlikte yine sempatik bir adama dönüştü Hilmurcu Ergenler boş durmayacaktır.

Tamam da o ortamda en uzak olunması gereken insan o bariz. Adem dövmedi mi bunu zaten nesine şaşırıyor.

Karan,sema,adem,merve, elif ve Mustafa Kemal. Şimdi baktımda 6 yaptı yav yanlış saymışım.

gitme adayları

turabi, elif ve merve aydın.
Yok kimlerin ismi söylenebiliyordu onu sordum.

Mesela bu hırbo sanırım Ademle Karan'a bozulmuş, bunların da iki seçeneği var biri hırbo biri Sema. Ee normal o zaman.

Elifi ilk dokunulmazlığı kaybettiklerinde yazdılar , Mustafa bireysel dokunulmazlığı alıp yazılmamayı garantiledi , Merveyide bireyseli kazanan Mustafa söyledi , Turabi dışındaki seçenekler Adem,Ümit ve Semaydı

Yok kimlerin ismi söylenebiliyordu onu sordum.

Mesela bu hırbo sanırım Ademle Karan'a bozulmuş, bunların da iki seçeneği var biri hırbo biri Sema. Ee normal o zaman.

öyle bakarsak sema, adem ümit ve turabiden biri çıkacaktı eved 4 seçenek olur. Sema sakat 1 ay oyuna çıkamayacak. Ümit Karan da turabiye tercih edilir mi tartışılır takım için konuşursak. Ama daha sevilen biri herif onu yazmamaları normal semada en güçlü bayan aday sakat olsa da onu yazmamaları da anlaşılır, ademle barzinho kalıyor ademi de tercih etmemişler belli ki, derinine inip bakınca böyle ama barzinho öyle bir atmosfer yarattı ki olayı kendine avantaja çevirecek gibi duruyor.

öyle bakarsak sema, adem ümit ve turabiden biri çıkacaktı eved 4 seçenek olur. Sema sakat 1 ay oyuna çıkamayacak. Ümit Karan da turabiye tercih edilir mi tartışılır takım için konuşursak. Ama daha sevilen biri herif onu yazmamaları normal semada en güçlü bayan aday sakat olsa da onu yazmamaları da anlaşılır, ademle barzinho kalıyor ademi de tercih etmemişler belli ki, derinine inip bakınca böyle ama barzinho öyle bir atmosfer yarattı ki olayı kendine avantaja çevirecek gibi duruyor.

Aynen ben de o yüzden şaşırdım.

Kim iyi kim kötü bilmiyorum da o 4lüden çıkan ismin hırbo olması normal bence.

acun turabiyi rezil rüsva etti bir kaç gün önce, turabi rencide edilmenin doruklarına ulaştı. Bu konseyden de güç alan ünlüler turabiye darbeyi vurmuş gibi görünüyor. Hak ediyor mu? sonuna kadar. Artık ya saçmalamayı sürdürüp diskalifiye olacak ya da buradan alıp götürecek artık adalar birleşecekmiş zaten yakın zamanda.

şu herifin mimiklerine bakın yav ruh hastası yemin ederim laflara mimiklere bak:unsure:

Acun Ilıcalı'dan Turabi'ye: Mahallenin dayısı gibi geziyorsun

Bu da fragmanı

Ünlülerde sms sıralamasında Adem 1.
Ademle Ümit daha yakınlar ve birbirlerini yazmazlar.Sema hem sakat hem de yazılma riski alınamaz.Yine de bana göre ilk gün Adem-Turabi gönüllü olup diğr gün ya karşı adadan birini göndermeye çalışacaklardı ya da olmazsa yine Elif yazılabilirdi.Bu gibi hamleler yarışmanın inandırıcılığını zedeliyor.
Genel yoruma gelirsek.2016yı saymazsak ilk kez geçen yıl alıcı gözle izledim.O kadar övülen Turabi-Hilmicem-Murat-Merve çok da başarılı değiller.Turabi-Hilmi-Merve vasat,Murat vasatın altı.Geçen yılki Serhat-Ogeday bunlara sayı vermezdi.

Hakan çok iyi gidiyor, umarım bozmaz. Ara sıra takip ediyorum ve ne zaman izlesem kazanıyor. 3. Survivor’ında krala şampiyonluk yakışır artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan çok iyi gidiyor, umarım bozmaz. Ara sıra takip ediyorum ve ne zaman izlesem kazanıyor. 3. Survivor’ında krala şampiyonluk yakışır artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
hakanı severdim kulis yaptığı aşikar bu survivorda çok bariz hatalar da yaptı.
anıl-hilmicem-murat üçlüsünden birinin şampiyon olmasını isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt