Survivor l Ünlüler-Gönüllüler l Show Tv | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Survivor l Ünlüler-Gönüllüler l Show Tv

Şöhretler, halka karşı

Acun Ilıcalı’nın hem yapımcı hem sunucu olarak imza attığı “Survivor” yeni bölümünde şöhretlerle halkı karşı karşıya getiriyor. Issız adada halktan 7 kişiye karşı mücadele verecek 7 ünlü sonunda belirlendi: Özge Ulusoy, Nihat Doğan, Ebru Destan, Derya Büyükuncu, Zeynep Tunuslu, Asena ve Pascal Nouma...

Yarışma nisanda başlıyor

Ünlüler kadrosu, önümüzdeki ay rakip takımla birlikte yarışmanın yapılacağı Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı ıssız adaya doğru yola çıkacak. Finalistler, iki ay sürecek yarışmada büyük ikramiyeyi kazanmak uğruna hem zorlu doğa koşulları hem de birbirleriyle mücadele edecek.

Şüphesiz yılın transferidir.

Cevap: Survivor'dan Bomba Transfer

Nihat Doğan reyting rekorları kırar survivor'da..Acun bu işi biliyor...Ben bile izlerim daha ne olsun :)

Bir gün "Adnan Polattan bomba transfer" haberini de görecekmiyiz acaba:eek:

Derya Büyükuncu da varmış adam yüzmeyi bıraktı Acunun reyting toplamasına yardım ediyor heralde.İzlenir bu program:asd:

Nihat Doğan - Senin ruhun benim ruhumun önünde diz çöker Nouma.

Nouma - (Malum bölgesini tutarak) Ben bunun eğildiğini pek görmedim Nihatcım..Kano verin bana,burdan Bolivya'ya küreksiz giderim ben.

Şimdi bunlar ciddi cidd açmı kalacaklar..Sanmam Çaktırmadan yemek verirler..

Nouma'yıda acun heryere alıyor..

Nihat Dogan 2ci günde Noumaya saldırır , Deryada Nihat yardım etmek için Noumaya girer yarışma biter ;)

0035.jpg

merhaba ben nihat dogan,

biliyor musunuz arkadaslar adada sabah kalkerken bir sinek isirdi beni,öldürmedim sinegi,evet öldürmedim cünkü o sinek artik kanimi tasiyordu,sarildik agladik abi kardes dedik.

Bir Nihat Doğan Survivor'a katılmaz.Survivor Nihat Doğan'a katılır beyler,bayanlar.

Üst Alt