Survivor Ünlüler-Gönüllüler | Şampiyon Nihat


Showtv'de Survivor'un jenerikleri dönmeye başlamış. Ünlüler ve Gönüllüler olacak.Ünlüler takımı ; Nez, Almeda Abazi, Merve Büyüksaraç Sibel Tüzün, Musta Topaloğlu, Doğuş, Alp Kırşan
 
Cevap: Survivor'a katılacak iki ünlüyü açıkladızuahahah mustafa topaloglu bomba olur.. hahahahahaha uzaylilarla survivor..
 
Cevap: Survivor'a katılacak iki ünlüyü açıkladıAlp Galatasaraylidir.

Topaloglunun oraya gitmesi Reyting icindi tipki nihat gibi. Mustafayi madara edip paralari kiracaklar yine
 
Cevap: Survivor'a katılacak iki ünlüyü açıkladıMustafa Topaloglu rezalet otesi bir karar ama tabi Acun efendi boylelerini neden yarismaya aldigi gayet acik.Halk oylamasi zaten basli basina sacmalik, millet Topaloglu'ya oylari basar artik. Yahu birakinda yarismacilar birbirlerini elesinler, halk'i ne diye araya sokarsin?
 
Cevap: Survivor Ünlüler 2'ye Katılacak İlk İki İsim Belli OlduTurkiye-Yunanistan survivoru guzeldi bir ciddiyet vardi hatta en sonda Derya ve Amfikratisin kapismasi da superdi.Sonra Aslanlar-Kanaryalarda basladi bu halk oylamasi sacmaligi ve giderek kalite dustu ve nihayet ilkokul musameresine donustu guzelim yarisma.
 
Cevap: Survivor Ünlüler 2'ye Katılacak İlk İki İsim Belli OlduAlp Kirsan'i görmekten biktik usandik artik her zaman Acunun programlarinda..
 
Cevap: Survivor Ünlüler 2'ye Katılacak İlk İki İsim Belli OlduTurkiye-Yunanistan survivoru guzeldi bir ciddiyet vardi hatta en sonda Derya ve Amfikratisin kapismasi da superdi.Sonra Aslanlar-Kanaryalarda basladi bu halk oylamasi sacmaligi ve giderek kalite dustu ve nihayet ilkokul musameresine donustu guzelim yarisma.Aynen öyle Türkiye-Yunanistan cok güzeldi.

Ciddiydi.
 
Cevap: Survivor Ünlüler 2'ye Katılacak İlk İki İsim Belli OlduGerçekten çok önemli, tüm ülke ne zaman başlayacak diye sabırsızlanıyorduk.
 
Cevap: Survivor Ünlüler 2'ye Katılacak İlk İki İsim Belli Olduhilal cebeci ve esra,ceyda salaklarını da alır.kadro tamamlanır.
 
Cevap: Survivor Ünlüler 2'ye Katılacak İlk İki İsim Belli OlduHic bir programina bakmyorum Galatasarayligim buna izin vermiyor.
 
Üst Alt