Susam Sokağı Bildiğiniz Gibi Değilmiş(!) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Susam Sokağı Bildiğiniz Gibi Değilmiş(!)

Cevap: Susam Sokağı Bildiğiniz Gibi Değilmiş(!)

jetgillerde de en-sest varmış hatta buna atıfta bulunularak yapılmış bir tezahürat var

bu subliminal mesajların bazı filmlerde, reklamlarda, orda burda olduğu zaten bir gerçek. Şu anda benim bildiğim kadarıyla bir etkisi olup olmadığı tam anlamıyla bilinmiyor. kimi araştırmalar gerçekten bilinç altında bir etki yarattığını öne sürerken bazıları da bir b.ka yaramadığını söylüyor.

diyelim ki susam sokağında gerçekten seks hakkında subliminal mesajlar var ve diyelim ki adamlar bunları bilerek yapıyorlar, çocukları sekse alıştırmak için (oha nasıl bir mantık bu lan) ve diyelim ki çocuklar bunu izleyip gerçekten algılıyorlar. o zaman diyorum ki:

helal olsun size, çocuklara genç yaşta hayatın en güzel yönlerini sunuyorsunuz. :asd:

lan ne araştırmaymış bu :D gencler simit sarayına mahrum edildi :D haberin her anı tamamen safsata. o dönemlerde simit sarayları yoktu ki sokak simitcisine mahkum edildik herhalde

Video'nun basinda kadinin sacinin luleleri arasinda sex yazisi buldu .

Ne kadar gerizekali varsa bu memleketi buldu.

Simit Sarayiyla Susam Sokagi arasinda iliski kurdu .

Ulan angavut sen her halttan once insanlarin 1 TL'ye karinlarini doyurmak zorunda birakildigi bir ulkeden bahsediyorsun Simit Sarayi disinda varsa alternatifin onu yesin insanlar .

Not: Arabistan'da Susam Sokagi izlendigini sanmiyorum ama orada acilan Simit Sarayi an itibariyle para basmakta .

ibretalindi.gif

komiksiniz la

subliminal mesajları ingilizce youtube videolarından görünce

veya

sikkofield bloğunda yazınca

ooooooov may gaaaş diyosunuz

stv haber yapınca,

pis dinci maklubeciler diyosunuz

susamdan yola çıkılarak simite varılması falan saçma ötesi olmuş da

orda burda sex yazdığı bir gerçek

sikko reisin de dediği gibi sanıyorum imamlar kapişonlu pelerin giyse ve kuran latince olsa

inanmayan cool arkadaşlar inanırdı

Sikko Reisine bir sor bakalim. Papazlar cubbe giyip kafalarina baslik gecirip Arapca okusalardi cogu inanmayan cool insanlar ( John, Hans, Nina, Gitte, Michelle vs. vs. ) da inanir miydi ?

Üst Alt