Susam Sokağı Bildiğiniz Gibi Değilmiş(!) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Susam Sokağı Bildiğiniz Gibi Değilmiş(!)

Haber ve ilgili videosu burda;

Susam Sokağı bildiniz gibi değilmiş! - Video

Gercekten ibret alarak izledim meger nasil beynimiz yikaniyormus bugune kadar genc dimaglar nasil da kirletiliyormus..Hem insanoglu sex mi yapar hep bu cocuk programlari yuzunden, yoksa bolunerek cogalan bir yasam formuyuz saolsun aydinlattilar beni masallah..Maklubenin icinde ne katiyolar merak ediyorum lsd bile bu kadar kuvvetli olamaz herhalde surrealist sanatcilarin yeni favorisi olacak bu yemek eminim..

Cevap: Susam Sokağ Bildiğiniz Gibi Değilmiş(!)

"bir nesil susam sokagiyla buyutulup, bugun simit saraylarina mahrum edildi, mahkum birakildi" :asd:

MU-KEM-MEL

Saçmalık lan bu. Nereden bilicem ben o yaşta orada o yazdığını. Türkçeyi zor öğrendik. X harfini nereden bilicez.

Vallahi billahi saçmalık. Haber kaynağına bakınca saçma olması daha doğal

Saçmalık lan bu. Nereden bilicem ben o yaşta orada o yazdığını. Türkçeyi zor öğrendik. X harfini nereden bilicez.

Vallahi billahi saçmalık. Haber kaynağına bakınca saçma olması daha doğal

Isin ilginc yani nerde sex yaziyor biz goremiyoruz adami acmis painti kafasina gore nasil bi beyin varsa(daha dogrusu beyni hangi organiyla yer degistirmisse) oraya buraya sex yazmis.Bide 8 yil arastirmis bunu :D Yeni nesil bunlarin eseri olacak masallah, Allaha sukur sex yapmayan bir nesil yetiscek insallah..

Bu adam sapık. Kafayı sexle bozmuş.

Bu yayını Okan Bayülgen'e göndermek lazım

Isin ilginc yani nerde sex yaziyor biz goremiyoruz adami acmis painti kafasina gore nasil bi beyin varsa(daha dogrusu beyni hangi organiyla yer degistirmisse) oraya buraya sex yazmis.Bide 8 yil arastirmis bunu :D Yeni nesil bunlarin eseri olacak masallah, Allaha sukur sex yapmayan bir nesil yetiscek insallah..

hakkaten ya :D reis painti acip kafasina esen yere sex yazmis

ben de samanyolu logosundaki gizli sifreleri ortaya cikardim

28kop5i.jpg

hakkaten ya :D reis painti acip kafasina esen yere sex yazmis

ben de samanyolu logosundaki gizli sifreleri ortaya cikardim

28kop5i.jpg

Allah yazan karpuz bulup iman tazeleyen tiplerden ne beklenir ki zaten.. O degilde ben de bitane buldum

33vd7uw.jpg

Iste burda hersey apacik eksenin basina S getirin nolur Dogruluk SEKSeni.Zaten kadinin agiz yapisi agzinin acikligi herseyi acikliyor dusunun o agiz o kadar acildiktan sonra ne olaylar gelisir..Uyanin artik genclik daha fazla zehirlenmesin..

boykot edelim kardesh. tepeye de utanmadan 7+ yazmislar ne yani dogruluk sexenini 8 yasindaki kardeslerimiz mi izleyecek?? kart teyzelerin sey yapma sahnelerini TOVBE EST niyetimi bozduracaklar abdestimi yok saydiracaklar munafizlar, bunlara tepki koymali

boykot edelim kardesh. tepeye de utanmadan 7+ yazmislar ne yani dogruluk sexenini 8 yasindaki kardeslerimiz mi izleyecek?? kart teyzelerin sey yapma sahnelerini TOVBE EST niyetimi bozduracaklar abdestimi yok saydiracaklar munafizlar, bunlara tepki koymali

İmansız gavur. Ne biçim kelimeler kullanıyosun. Sexsen miş.

Bundan sonra matematikten SEKSEN rakamını kaldırıyorum. - 80 - Zaten şekil olarak da kullanılan -0- rakamı değişik çağrışımlar yapıyor.

Bizim caminin imanini durttum feysbuktan , bide msg attim 'imanim sekteye ugruyor hoca gel yeniden sarj edilmeli kos gel' diye saolsun kirmadi jeepine atlayip engin daglari asip geldi.Evin icinde torrentte 'Dogruluk Sexeni S01E10 with milf swallow avi' yazarken yakalamis beni suurumu kaybetmisim kardesim.Saolsun beni 'Sefkat tokatiyla' kendime getirdi..Simdi oturduk beraber Allah diyen kargalari izliyoruz..

susam ve sokağının taaaaaaaaaaaaaa.......... gençliğimiz bu yüzden işte yaşayamadık :)

subliminal mesajlara pek inanmıyorum açıkçası. Zorlama olmuş orası beyin neyi görmek isterse onu görür. Şartlanmaya bağlı.

vay be o kadar izledim hiç sevişesim gelmedi , simit sarayınada gitmedim :/ demek ki sorun bendeymiş ..

abimiz bu videonun etkisinde kalmış ..

[video=youtube;k6BqE6z6TgY]https://www.youtube.com/watch?v=k6BqE6z6TgY[/video]

Cevap: Susam Sokağı Bildiğiniz Gibi Değilmiş(!)

[video=youtube;_H3JZ_Cj6FA]https://www.youtube.com/watch?v=_H3JZ_Cj6FA[/video]

am.nekadar merak ettim :asd::asd:

Üst Alt