Suskunlar - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suskunlar

Cevap: Suskunlar

İrfan yanarken bağlı değildi ve Hasan yoktu ortalıkta, Ecevit falan gittiği zaman İrfan kaçmış, veya Hasan gelip kurtarmış olabilir. Saçmalık yok yani.

Ayrıca 1.sezon cidden efsane ötesi bir sezondu, 1.sezonuyla hatırlanacak bir dizi. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi 2 dizisinden biri bence Ezel ile birlikte, finali da hüzünlü bitti güzeldi, tabi plansız bir şekilde kısıtlı zamanda bu kadar çekilebiliyor final ona rağmen çok iyiydi.

Tamam da onları hiç göstermediler. Adı üstünde final ve soru işaretleri kalan yerler olmamalıydı. Arda'nın da dediği gibi cesedi kimin yer değiştirdiğini de göstermediler.

Çok dandik bitti. Kimsenin beklemedigi bir son oldu. Başarısız oldu final.

Ama final'in son sahnesi bizim evin yakınındaki yerde çekilmesi güzel oldu :)

bu dizi sadece 1.sezon sonunda bitirilseydi gerçekten efsanaler arasında olurdu. 2. sezon zaten baştan sona zorlamaydı

Bekledigim gibi mutsuz sonla bitti. Bizim turk yapimcilari baska birsey bilmez zaten, ila hersey mutsuz sonla bitecek ila birseyler olacak sonunda.

Final kisa bir sure icinde yapildi o yuzden detaylara takilmiyorum sadece son sahne cok kotu oldu. Bu zorlama bir final oldu ekonomik nedenlerden dolayi fakat Irfan reyiz'in ekonomik demesi rayting acisindan mi? Irfan reyiz bile daha guzel bir final ile veda etmek isterdik dedi konusmasinda, yani bu kadar kisa zamanda boyle bir final bolumu yapilmasi bile guzel.

Erken veda etmesine ragmen efsane diziler arasinda yerini alacak. Bu dizi kesinlikle bir kayiptir, keske bu kadar erken bitmeseydi. Son bolumlerde baya bi toparladilar cunku, devam edebilirdi aslinda ama iste parasal sorunlar yasanmista raytingler acisindanmi onu merak ediyorum ben. Sosyal medya Suskunlar ile yankilandi dun, raytinglerin kotu olmasi pek mumkun degil bana gore.

Cevap: Suskunlar | Pazar | 20.00 | Show TV

Niye gayet güzel bitti...

Ezel'le bu diziyi ayrı bir yere koyuyorum... Umarım devamı gelir...

Çok kötüydü bana göre.Nerede ilk sezonki kaliteli konu nerede bu.Zorlama olmuş çok.İrfan cayır cayır yandı oradan kurtulması imkansız zaten.Geldi Eceviti bıcaklandı sonda.Oradada Ecevit hemen hastanaye gitse ölmez.Arabada ahuyla konuşuyor.İlla ölmesi gerekiyor ya.Saçmalık üstüne saçmalık.

Bazi sacma sahneler vardi aslinda evet, Irfan kurtulmus olabilir ama hic birsey'i yokmus gibi ayakta olmasi sacmalik. Yanmis olan bir insan acisindan kivranir hareket edemez arkadas. Ecevit hastane'ye yetisebilirdi rahatlikla ama iste bizim turkler ila sonlarda iyi birilerini öldürecek yoksa rahat etmezler.

1.sezonu izledim 2.sezonu tecavüz sahnesinden itibaren izlemedim bi daha o kadar zorlama yapımdı.

Finalini de merak edip izleyeceğimi sanmam.

herşeye rağmen orjinal dizilerdendi ülkemizde olmuyor böyle dizi fazla.. sıradan bir dizi olsa bilal ecevit kesin birbirine düşman kesilirdi ama hiç böyle olmadı yani birbirlerine ahu için sırtlarını dönmemeleri güzeldi

Aklima gelmisken ceseti Irfan cikardi, burda kim cikardi denmiste Irfan telefon da kendi agiziyla dedi bunu mudur ile Bilal'in tutuklanmasi hakkinda konusurken fakat parmak izi olayini kim yapti belirsiz.

Aklima gelmisken ceseti Irfan cikardi, burda kim cikardi denmiste Irfan telefon da kendi agiziyla dedi bunu mudur ile Bilal'in tutuklanmasi hakkinda konusurken fakat parmak izi olayini kim yapti belirsiz.

o zaman niye bilal hapise girdigini ogrenince sasirdi. cesedi oradan cikardiysa bilalin ustune de atan o dur. o zaman bilir hapise bilalin girecegini

o zaman niye bilal hapise girdigini ogrenince sasirdi. cesedi oradan cikardiysa bilalin ustune de atan o dur. o zaman bilir hapise bilalin girecegini

Niye sasirmasin? Ceset ayri parmak izi ayri. Parmak izi olmadan cesede sahip olsan ne yazar.

Suskunlar 28.Bölüm Final izle | DiziHD.com 3. kisim 10:55 itibaren izle. Hasan cesedi bile cikarmislar dedikten sonra Irfan bunlari soyluyor:

Irfan: Ha dur Hasan dur, dur sen ben mevzu'ya uyandim. Ha cesedi ben cikardim oglum...

Ya arkadas sizler hangi kafayla dizi'yi izlediniz :D. Adam acik acik bunu diyor, sizler hala cesedi kim cikardi diyorsunuz :asd:. Lafim sadece sana degil Arda, hepinize.

O değilde, bu sezon "sıra bende" isimli bölümde, aradan seneler geçmiş Ecevit Bilal'in duvara kanıyla yazdığı yazıyı mahallede çocuğun birine anlatıyordu. Kimsenin aklına gelmemişmi acaba biz bu Ecevit'i öldürdük ama daha önceki bölümlerde 20 sene sonrasında Ecevit'i hayatta gösterdik diye :)

O değilde, bu sezon "sıra bende" isimli bölümde, aradan seneler geçmiş Ecevit Bilal'in duvara kanıyla yazdığı yazıyı mahallede çocuğun birine anlatıyordu. Kimsenin aklına gelmemişmi acaba biz bu Ecevit'i öldürdük ama daha önceki bölümlerde 20 sene sonrasında Ecevit'i hayatta gösterdik diye :)

Belki orda ki yasli amca Ecevit degildi ama guzel bir nokta'ya parmak bastin.

Üst Alt