Suskunlar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Suskunlar

Cevap: Suskunlar | Show TV

Bişe sorucam dün pek bakamadım diziyede

Bu bunlardan ölen eleman,niye öldü

Kim öldürdü,geçmişin intikamınımı almak istemişti

Bişe sorucam dün pek bakamadım diziyede

Bu bunlardan ölen eleman,niye öldü

Kim öldürdü,geçmişin intikamınımı almak istemişti

Bunlardan olan cocuk özel sofor patronu bir adres veriyor su adamı getir aksamda sana kız istemeye gideriz diyor bu adamı alıyor adam telde biriyle konusurken tanımadınmı olum özcan soyisim söylüo bide eleman uyanıyo sonra sıkıo ustune ama herifde celik yelek var ölmüyor irfanda intikam alıyor nezarethanede öldürüyor.

Suskunlar cezaevinde bu heriflerde cok cekmişler mevzu bu usta

[video=youtube;f-DduAeJ1Jw]https://www.youtube.com/watch?v=f-DduAeJ1Jw&feature=player_embedded[/video]

Yine güzel bir bölümdü.. Özellikle çekilen sahneler yine iyidi

Bu arada Seyfi, küfürbaz haydoyu geçti.. Adam paso sövüyor. Hal ve hareketleri hoşumada gidiyor.

Seyfi kaza geçirdi ama muhtemelen o ayıya birşey olmaz. Gazanfer ve baş gardiyanlı bölümü bekliyorum.

Seyfi kim kim diye soruyorum kendime sabahtan beri, Takoz İrfan'ı kastediyorsun sen :D

İlk defa Murat Yıldırım'ın bir dizisini izliyorum. Oyunculuğu bence süper. neden daha önceki projelerinde izlemedim diye düşündüm kendi kendime.

ilk bölümünü izledim beğenmiştim. gelecek bölümlerinide izlemeye karar vermiştim ama zaman ne biçim akıyor arkadaş 3. bölüm verilmiş ben hala 2 yi bekliyorum.

Dizi çok iyi yine, sait cezaevi müdürü olmuş. Çocukları dövmeye devam, birde kasede kayıt ediyormuş..

Mahalledeki bir çocuğun yaşadıklarını anlattığı sahne çok iyi.. Hele Ahmet Kaya'nın şarkısı girince siz benim neden içtiğimi nerden bileceksiniz! dağıttı yine..

Dizi çok iyi yine, sait cezaevi müdürü olmuş. Çocukları dövmeye devam, birde kasede kayıt ediyormuş..

Mahalledeki bir çocuğun yaşadıklarını anlattığı sahne çok iyi.. Hele Ahmet Kaya'nın şarkısı girince siz benim neden içtiğimi nerden bileceksiniz! dağıttı yine..

aynen. bilal karekterini oynayan herif süper rol kesiyor o sahnede.

Övüldüğü kadar güzel mi bu dizi.Fırsat bulursam izlemek istiyorum,merakımı celbetti.

Çok güzel bir dizi. İlk 2 bölümünü çok beğendim ama umarım bu da diğerleri gibi sonradan saçmalamaz :)

Sleepers filminde Robert De Niro'nun papaz rolünü dizide Hakan Gerçek canlandırıyor. Hoca, babacan, öğüt veren biri rolünde.

Üst Alt