Şut, Orta, Korner ve Duran Top Çalışmalı Takım! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şut, Orta, Korner ve Duran Top Çalışmalı Takım!

Sabri'nin ortalarını bile özleyeceğimizi düşünmezdim ama o bile mariano'dan iyi kesiyor burada sertlik olarak demek istiyorum futbolcu kıyasladığımı sanan biri hemen gelmesin Mariano kariyeri yeter :D

Ben sabrinin yerli yersiz agresif hareketlerini dahi özledim her takıma lazım ya 1 2 deli topçu volkana bile dikleniyordu ya hey gidi şimdi ki beklere bak bide.

Ben sabrinin yerli yersiz agresif hareketlerini dahi özledim her takıma lazım ya 1 2 deli topçu volkana bile dikleniyordu ya hey gidi şimdi ki beklere bak bide.
Mutlaka simge adamlar önemli fakat ne olursa olsun gene de Mariano'dan gene şikayet etmem hatta beğeniyorum ne kadar da gençler maçında kötü oynasa da bu adamın belli tekniği var burada asıl kızılması gereken konu bu adamı biz kullanamıyoruz. Mesela Belhanda - Feghouli - Mariano ara ara ciddi üçgenler kuruyorlar ve rakibin defans hattını yarıyorlar gençler maçında 2-3 kez bunu harika bir şekilde yaptılar ama neden sonra sistem olarak ortaya dönüldü bunu anlayamadım. Bu tarz üçgenler maçları açar bunları ne zaman daha çok yaparsak o zaman bu takımı kimse durduramaz.

Mutlaka simge adamlar önemli fakat ne olursa olsun gene de Mariano'dan gene şikayet etmem hatta beğeniyorum ne kadar da gençler maçında kötü oynasa da bu adamın belli tekniği var burada asıl kızılması gereken konu bu adamı biz kullanamıyoruz. Mesela Belhanda - Feghouli - Mariano ara ara ciddi üçgenler kuruyorlar ve rakibin defans hattını yarıyorlar gençler maçında 2-3 kez bunu harika bir şekilde yaptılar ama neden sonra sistem olarak ortaya dönüldü bunu anlayamadım. Bu tarz üçgenler maçları açar bunları ne zaman daha çok yaparsak o zaman bu takımı kimse durduramaz.

5 dk takım top oynadı dediğini yaparak sonra belhanda çıktı takım sağdan soldan saçma sapan ortalara döndü ama hiç biri etkili olmadı çünkü bizim tarz değil bu.

Bizim tarz garry sıfıra iner ortaya çıkarır gomis vurur , yada feguli mariano ver kaç yapar öyle öyle gireriz ceza sahasına orta açıp gol atmadık ki o maçta o sisteme döndük belhandayı hiç sevmem ama arada o işe yarıyor zaten eren girince 10 kişi kaldık direkt ee böyle olunca dahada kitlendi takım.

Ben simgesel demedim sabri tarzı isyan eden topçu lazım diyorum marianoyu ben sezon sonu yollarım ciddi söylüyorum teknik vs var katılırım beğendiğimde bir topçu ama deplasmanda sönük kalıyor hiç gerek yok bu tip topçuya.

5 dk takım top oynadı dediğini yaparak sonra belhanda çıktı takım sağdan soldan saçma sapan ortalara döndü ama hiç biri etkili olmadı çünkü bizim tarz değil bu.

Bizim tarz garry sıfıra iner ortaya çıkarır gomis vurur , yada feguli mariano ver kaç yapar öyle öyle gireriz ceza sahasına orta açıp gol atmadık ki o maçta o sisteme döndük belhandayı hiç sevmem ama arada o işe yarıyor zaten eren girince 10 kişi kaldık direkt ee böyle olunca dahada kitlendi takım.

Ben simgesel demedim sabri tarzı isyan eden topçu lazım diyorum marianoyu ben sezon sonu yollarım ciddi söylüyorum teknik vs var katılırım beğendiğimde bir topçu ama deplasmanda sönük kalıyor hiç gerek yok bu tip topçuya.
garry artık sıfıra inmiyor ve fatih terimi hep deli ediyor.bütün taraftar videolarında var bu,hocanın dediğini yapmadıgı ve saçmaladıgı için geç bile kalındı oyundan alınmasında.sinan ilk 11e yerleşmeli

Zaten atamadığımız için yiyoruz atması daha kolay onu çözemiyoruz ki yemeyi halledelim , oyuncular nerde duracaklarını , ne tür hamle yapıcaklarını , kimi tutacaklarını , nasıl tutacaklarını vs hiç birşey bilmiyorlar terimden önce daha beterdi şuan bir nebze daha iyi.

Konu duran top olunca bizim takim amatör takimlardan hallice. Ben böyle birsey görmedim hayatimda.

Her duran topta her yan topta 3,5 atiyoruz hepimiz mac boyunca. Sifir güven.

Belhanda'dan benim beklentim zaten 25-30 metreden şut çekmesinden öte bu işleri yapması ve ceza sahası çevresini karıştırması ben Belhanda'yı gençler maçında rakibin sistemini gördükten sonra direk 4-3-3'ün sol ilerisine alırdım bir oyuncudan tam fayda almak önemlidir. Trabzon maçında da bu 3'lü bir çok kez üçgen kurup sağ tarafını yardılar gençler maçında da bence çıkmaması gerekiyordu önce çıkacaksa Selçuk çıkmalıydı. Bu üçgen kurma işi uyum işidir son dönemde daha iyi yapıyorlar seneye iyi bir kamp döneminden sonra sağ taraf tamamen seviye atlayabilir. Kalan maçlarda net bu 3'lüyü kullanmak gerekiyor

Yalnız Gomis'i bu işin içine bir türlü katamadık topu aldığı zaman 3-4 sn oyalanıyor tekte oynasa çok rahat daha tehlike yaratacak ama nedense topu aldı mı 2-3 adım attıktan sonra pas veriyor ve rakip yerleşiyor umarım bu hafta basit oynar mesela Garry'de bu ara çok kötü hem defansif açıdan yardım etmeyince Nagatomo çıkamıyor hem de hücumları da mahvetmeye başladı nasıl bir sistem izleyeceğiz bilmiyorum 4-3-3'e acil dönmek lazım gibi geliyor

Bugün uzun aradan sonra ilk kez adam gibi duran top kullandık. Bir kez Denayer vurdu, diğerinde de golü attık. Fener neredeyse her hafta duran topla maç kazanırken bizim bu kadar etkisiz kullanmamız, özellikle deplasman maçlarında bize pahalıya patladı. Örneğin geçen hafta kornerden 1 gol sıkıştırabilsek şimdiye sülalemiz rahattı.

Üst Alt