GSC Scout - # Sverre Nypan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Sverre Nypan

1707489026090.png

Tam adı: Sverre Halseth Nypan
Doğum tarihi: 19 Ara 2006
Doğum yeri: Trondheim
Boy: 1,82 m
Uyruk:
Norveç
Norveç
Mevki: Merkez Orta Saha
Ayak: Çift ayaklı
Güncel kulüp: Rosenborg BK​

Norveçlilerin yeni wonderkidi. Norveçten acayip herifler çıkıyor yakın zamanda. Bu adamın tipine bakınca bu ne ulan 17 yaşında çelimsiz bir velet diyorsun ama izleyince felaket bir herif. Millete pire gibi yapışıp topu kapıyor. Harika bir oyun görüşü ve pas tekniği var. Tam Torreira'nın yanına koyup oyun kurdurtmalık adam. Bizim sistemin hem temposunu taşır hem yaratıcılık sıkıntısını çözer. Tabii bu kadar genç yaşta bu kadar göz önüne çıktığı için Avrupa'nın yarısı herifin peşinde gibi duruyor. Yine de takip edilmeli. Norveç'te sezon Nisan'dan Kasım'a oynandığı için ve kendisi de henüz 18 yaşına basmadığı için ancak önümüzdeki devre arası alabiliyoruz sanırsam. O işi tam bilmiyorum

Bu yaz alabilirsek alırız ancak bu çocuğu o da bonuslarla falan 15'den az istemezler kısaca bize kalmaz bu eleman.

Elimizde epey nakit var yazın daha bile fazla paramız olacak. Bu çocuk yatırımı hak eden bir çocuk

Rosenborg'u bir şekilde ikna ederiz mesele oyuncuyu ikna etmekte

Ekli dosyayı görüntüle 234237

Tam adı: Sverre Halseth Nypan
Doğum tarihi: 19 Ara 2006
Doğum yeri: Trondheim
Boy: 1,82 m
Uyruk:
Norveç
Norveç
Mevki: Merkez Orta Saha
Ayak: Çift ayaklı
Güncel kulüp: Rosenborg BK​

Norveçlilerin yeni wonderkidi. Norveçten acayip herifler çıkıyor yakın zamanda. Bu adamın tipine bakınca bu ne ulan 17 yaşında çelimsiz bir velet diyorsun ama izleyince felaket bir herif. Millete pire gibi yapışıp topu kapıyor. Harika bir oyun görüşü ve pas tekniği var. Tam Torreira'nın yanına koyup oyun kurdurtmalık adam. Bizim sistemin hem temposunu taşır hem yaratıcılık sıkıntısını çözer. Tabii bu kadar genç yaşta bu kadar göz önüne çıktığı için Avrupa'nın yarısı herifin peşinde gibi duruyor. Yine de takip edilmeli. Norveç'te sezon Nisan'dan Kasım'a oynandığı için ve kendisi de henüz 18 yaşına basmadığı için ancak önümüzdeki devre arası alabiliyoruz sanırsam. O işi tam bilmiyorum
Çocuk işçi mi çalıştıralım ?

En son Bruma'ya para bayıldık. Bu çocuk ile ilgimiz bile olmaz alicim keşke olsa bizde isteriz ama aradığımız yaş kriterlerine uymuyor. Mesela dybala tam bizlik yazın kesin sulanırız.
Çocuk on numara değil bence öncelikle onu diyeyim

Bruma profesyonel futbol dakikası olmadan gelmişti

Bu herif 16 yaşında takımının banko oyuncusu olmuş, banko oyuncu olmayı bırak yıldızı olmuş

Bilmiyorum bence yönetim elinde bonservise harcayabilecek bütçe olduğunda genç oyuncu almaktan imtina etmeyecektir

Çocuk on numara değil bence öncelikle onu diyeyim

Bruma profesyonel futbol dakikası olmadan gelmişti

Bu herif 16 yaşında takımının banko oyuncusu olmuş, banko oyuncu olmayı bırak yıldızı olmuş

Bilmiyorum bence yönetim elinde bonservise harcayabilecek bütçe olduğunda genç oyuncu almaktan imtina etmeyecektir
çocuk 10 numara demedim ki zaten dybala mevkisi dışında bir örnekti sadece bizim kriterlerimize uymuyor. 30 yaş ve üzeri ismi olan adamlara yöneliyoruz. Bu tarz transferleri görmeye ömrümüz yeter inşallah

Üst Alt