Swansea'den Galatasaray Açıklaması! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Swansea'den Galatasaray Açıklaması!

gomis-53453.jpg

Swansea City Başkanı Huw Jenkins, Bafetimbi Gomis'in Galatasaray'a transferi ile ilgili bilgi verdi. İşte Gomis - Galatasaray hattındaki son gelişmeler...

Bafetimbi Gomis, Galatasaray'a transfer olacak mı? Swansea City Başkanı Huw Jenkins, Bafetimbi Gomisiçin*Galatasaray ile yaptıkları görüşmeler için konuştu ve anlaşmanın yakın olduğunu belirtirken, bu hafta transferin netleşeceğini söyledi.

Huw Jenkins, başka takımların da Gomis'e transfer teklifinde bulunduğunu belirtti ve, "Galatasaray ile görüşmeler sürüyor ve bu hafta yeni haberler verebiliriz. Birkaç kulüp Gomis için devredeydi, ancak şu anda Galatasaray onun transferi için daha önde görünüyor.*Galatasaray ile konuşuyoruz ve herkesi memnun edecek bir anlaşma bulmaya çalışıyoruz. Uzun süredir görüşüyoruz ve anlaşmaya yakınız.Aklımızda bir rakam var, umarız önümüzdeki günlerde daha fazla gelişme olur" ifadelerini kullandı.​

afedersin ama b.k kalburüstü değil. gladback saçmalığına gelse sevinçten hersene kutlama yaparsınız
Kalburüstü ile kastım mesela bir Sneijder veya Drogba veya Rvp veya ne bilim Nani transferi falan gibi değil Gomis.

Ben kötü oyuncu mu diyorum Gomise. 3 sene önce alınsın diye burada en çok yırtınan adamdım.

Sıktınız artık ha Gladbach Gladbach diye diye. Komik de değil.

sent via GSC

Kalburüstü ile kastım mesela bir Sneijder veya Drogba veya Rvp veya ne bilim Nani transferi falan gibi değil Gomis.

Ben kötü oyuncu mu diyorum Gomise. 3 sene önce alınsın diye burada en çok yırtınan adamdım.

Sıktınız artık ha Gladbach Gladbach diye diye. Komik de değil.

sent via GSC

hea anladım.

ya bırak ağlama şimdi sen değilmisin gs yerine gadbacha öncelik veren he gs yi 2.takımı yapan adama böyle muamele

Üst Alt