Sylvester Stallone'a Tecavüz Suçlaması


Sylvester Stallone, 16 yaşındaki bir kız çocuğuna tecavüz etmekle suçlanıyor!

DO0h6IsWsAA2YtW.jpg


DO0h6IsX0AA39cY.jpg


Hollywood’da Harvey Weinstein hakkındaki iddialarla başlayan taciz ve tecavüz skanladalarına bir yenisi daha eklendi. Dünya çapında önce metoo hastag'i altında milyonlarca kadın yaşadıkları tacizi itiraf etti ardından Kevin Spacey, Dustin Hoffman ve Ed Westwick hakkında iddialar gündeme geldi. Bu kez oklar İtalyan asıllı Amerikalı oyuncu, senarist ve yönetmen Sylvester Stallone'yi gösteriyor.

Rocky ve Rambo filmleriyle dünya çapında tanınan oyuncu Sylvester Stallone'nun 1986 yılında korumasıyla birlikte 16 yaşında bir kıza tecavüz ettiği öne sürüldü.

Daily Mail gazetesinin polis kayıtlarına dayanan haberine göre; Stallone, Over the Top (Zirvede) adlı filmin çekimleri için gittiği Las Vegas'taki Hilton otelinde ailesiyle birlikte kalan kız çocuğuyla tanıştı. Bu sırada o dönemde 40 yaşında olan oyuncunun koruması Mike De Luca, çocuğa "Stallone sana yakınlık gösterirse ne yapardın?" diye sordu.

"Ben de ona yakınlık gösterirdim" cevabı üzerine korumanın 16 yaşındaki çocuğa 27'nci kattaki odanın anahtarını verdiği iddia edildi.

Sylvester Stallone ve korumasının kimliği açıklanmayan çocuk ile ilişkiye girdiği daha sonra da olanları anlatmaması için tehditler savurduğu öne sürüldü.

Ele geçirilen polis kayıtlarını Daily Mail için inceleyen Las Vegas Emniyet Müdürlüğü'nden emekli polis John Samolovitch, kayıtların orijinal olduğunu söyledi.

Stallone'nun o yıllardaki koruması De Luca, 2013 yılında polis tarafından vurularak öldürülmüştü. Stallone ise yaptığı kısa bir açıklamada "Böyle bir olay hiç yaşanmadı" diyerek tüm suçlamaları reddetti.

Stallone'un sözcüsü Michelle Bega, İngiltere'de yayımlanan Daily Telegraph gazetesine yaptığı açıklamada "Bu gülünç ve kategorik olarak yalanlarla dolu bir hikâye. Bugün basına yansıyana kadar Stallone dahil kimsenin böyle bir hikâyeden haberi yoktu. Yetkililer ya da başka herhangi birisi hiçbir zaman böyle bir olay konusunda Stallone ile temasa geçmedi" dedi.
 
Üst Alt