T.T.K | F.Acıbadem 3 - 1 Galatasaray | 16 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

T.T.K | F.Acıbadem 3 - 1 Galatasaray | 16 Mart | Maç Sonucu

Cevap: T.T.K | F.Acıbadem 3 - 1 Galatasaray | 16 Mart | Maç Sonucu

Hayır tabiki rakibin iyi oyuncuları var ama aradaki bütçe ile sahada görünen mücadele arasında fark var.Valeska ve Ayça Naz'ın yerinde başka oyuncular olsaydı sonuçlar farklı olurdu.F.Acıbadem'i de abartmayın tamam iyi takım yenilmiyorlar ama daha hiç italyan takımlarıyla oynamadılar.

evet bütçe ile oyun arasında fark var doğru demişsin.Ben de diyorum ki o fark 'bugünlük' tü.Fenerbahcenin bu sene ilk defa bu kadar tutuktu.Ayrıca valeskanın naz'ın yerine başka oyuncular olsaydı ne demek? halamın bıyığı olsa amcam olurdu hesabı.

Cevap: T.T.K | F.Acıbadem 3 - 1 Galatasaray | 16 Mart | Maç Sonucu

evet bütçe ile oyun arasında fark var doğru demişsin.Ben de diyorum ki o fark 'bugünlük' tü.Fenerbahcenin bu sene ilk defa bu kadar tutuktu.Ayrıca valeskanın naz'ın yerine başka oyuncular olsaydı ne demek? halamın bıyığı olsa amcam olurdu hesabı.

Onların kadrosu bizden çok daha iyi bunu görmemek için sebep yok,ben bu maddi şartlara göre iyi mücadele ettiğimizi söylüyorum.Bugünkü maçta da sahadaki tek fark bence Gamova'ydı.Bir ara ne vurduysa sayı oldu.Valeska ve Ayça Naz'ın yerinde geçen sene daha iyi oyuncularımız vardı biri şu an milli takımda oynuyor diğeri de bu sene şampiyonlar liginde oynadı yani aramızda düşündüğün kadar fark yok,bir iki değişiklikle bizde şampiyonluğa oynayabilirdik.

Üst Alt