Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tabata ile görüşmeler başladı | TRT 2

Bu adam kesinlikle 10 numara oyuncusu değil,o gözle bakılmaması lazım.Keşke gelse,kumaşı iyi adamı tanıyoruz.İleride de zarar etmeyiz.Çokta genç.

Çok koşuyor, çok teknik, çok öldürücü topları var. Ama 28 bitiyor 29 yaşına geldi. Yine de takımımızda görmek isterim.

Buyuk takim oyuncusu degil bence. TV de gecerken gordum bende, son dakika Tabata falan yazinca bunu mu acikladilar dedim bende.

Burası harika bir GS forumu.Özellikle transfer bölümü çok aktif.

Ve ben bir transfer delisiyim.Yani iyi vakit geçireceğim.Hoşbulduk..:)

Kafayı sıyırman için sanırım burada iki gün transfersiz kalman yeterli olacak. Uyum süresi kısa yani çok zorluk çekeceğini sanmıyorum :) Ben dahil diğer sıyırmış renkdaşlar yanındayız merak etme Okan :D

ben 4 veririm tabataya, 5 kurus fazlasini vermem, cok istiolarsa 3 arti aydin derim:)

Kafayı sıyırman için sanırım burada iki gün transfersiz kalman yeterli olacak. Uyum süresi kısa yani çok zorluk çekeceğini sanmıyorum :) Ben dahil diğer sıyırmış renkdaşlar yanındayız merak etme Okan :D

Çoktan sıyırdım ben renkdaş.

Bi insan dizindeki PC'de SporX sitesini takip eder,sabahtan akşama kadar NTVSpor izler mı?

:m26:

su manada soyledim 25 in altinda yasi olan iyi futbolculari almak icin kesenin agzini acmamiz lazim, bizde oyle bir para varmi bilmiyoruz ne yazikki. bence 26-30 arasi adamlari alabilirz ancak.

tabi bu benim fikrim.

daha genc ucuz unlu olmayan birini alirsakta bence buyuk bir risk olur, yabanci hakkimizi doldurmaya degmez

orta sahada arda-tabata oynasın yanyana ne oluyor bakalım :D

ayrıca antep'te etkileyici gözüküyor olabilir ama galatasaray için yeterli bir oyuncu değil bence.

Ne oluyor derken? sen abartmışsın da yani cevap vermek için uçmaya gerek yok önliberosuz kadro kur demedim ama ayarlanır yani monte edilir gün gelir yedek kalır bence iyi bir oyuncu.

Ya Allah Allah neden perişan olsun ya nerden biliyorsun hem hiç Ardayla Tabatayı yanyana izledin mi? Belki yeri gelecek Tabata Ardanın eksiklerini kapatacak belki Arda yeni Xavi olacak:D:D

bunu bilmek için illa ikisini de yanyana mı izlemek gerek.

ikisi de ofansı güçlü, defansı daha zayıf oyuncular. ikisi de orta alan savunmasını, alan daraltmasını bilmeyen oyuncular. bu ikisi mi birbirinin açığını kapatacak? gerçekçi olalım tabata lincoln'den daha çok koşuyor olabilir ama bu defansı daha kuvvetli anlamına gelmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt