Taç Spor Voleybol Salonu Yarın Açılıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taç Spor Voleybol Salonu Yarın Açılıyor

Galatasaray'ın voleybol takımlarının kullanacağı Ataşehir'deki Taç Spor Voleybol Salonu yarın saat 10.00'da törenle açılacak. Başkan Dursun Özbek ve yönetici Ali Yüce'nin de katılacağı törenin ardından Galatasaray'ın erkek takımı İnegölspor ile lig maçı oynayacak.

56bf3fdf67b0a93b6c5aa850.jpg

Galatasaray'ı ekonomik açıdan düzlüğe çıkarmak için büyük çaba sarfeden başkan Dursun Özbek, diğer taraftan tesis atılımına devam ediyor.

Sarı kırmızılı kulübün erkek ve voleybol takımlarının kullanacağı Taç Spor Voleybol Salonu yarın törenle açılacak.

Daha önce maçlarını ve antrenmanlarını Burhan Felek Voleybol Salonu'nda yapan Galatasaray voleybol takımları, artık sadece Ataşehir'deki yeni salonu kullanacak.

Sarı kırmızılı kulübün bu sayede yılda 1 milyon TL kar edeceği belirtildi. Burhan Felek Voleybol Salonu'nda sadece antrenman yapmanın bedeli günlük 2 bin TL idi.

Yarın saat 10.00'da başlayacak açılış törenine Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve voleyboldan sorumlu yönetici Ali Yüce katılacak.

1.000 seyirci kapasiteli salonda saat 13.00'te de Galatasaray ile İnegöl Belediyespor takımları arasındaki Erkekler Voleybol 1. Ligi maçı oynanacak.

Salonun açılış karşılaşmasının biletleri 7 ve 12 TL'den satılıyor.

Hürriyet

1.000 kişilik çok az. Tamam giden yok falan ama lise salonları bile daha büyük. Hiç değilse 4 tarafı tribünlü olacak şekilde 500x4'den 2000 kişilik olsaydı.

Tek güzel yanı kendi salonumuz olması. Onun dışında lise salonlarına benziyor.

Türkiye'deki en büyük Voleybol salonu 7600 kisi kapasiteli ama bu nedir ya? 1 milyon TL bizi batirmaz, zengin de etmez. Dursun iyice rezil etti kulübü.

Bu arada kapasite bin kişilikmiş ben onu 2 bin kişilik olarak görmüştüm. Bin kişilikse rezillik. Fb'nin Metro Enerji Spor Salonu diye bir yeri var. Kadın basketbol ve voleybol maçlarını orda oynuyorlar. Ve inanılmaz bir baskı yapıyorlar. Onların kapasitesi 2,5 bin kişilik. Voleybol maçlarına ilgimiz baya arttı son 2 senedir. Bu sezonki Fb kadın voleybol derbisine 1500 kişi gelmişti diye hatırlıyorum belki daha fazla da olabilir. Bin kişi yetmeyebilir bazı maçlarda. Bir de çok gri yer var. Duvarlar vs. Oralara voleybolcuların resimleri asılabilir. Güzel de olur.

ooo aysel başkanın büyük hediyesi bi halta yaramayan voleybol şubemiz şaha kalkıcak şimdi sağol ünal başkan

Salonun tvden görüntüsü güzel,kapasite az olması çok iyi az-uz seyirci olsa da boş görünmez artık tribünler,baskı-yalıtım da gayet iyi.taç spora teşekkür ile sonunda yıllar sonra tesis kzandık

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt