GSC Haber - Taçsız Kral Anılıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Taçsız Kral Anılıyor!

attachment.php

Türk futbolu ve Galatasaray'ın unutulmaz oyuncularından Taçsız Kral lakaplı Metin Oktay, vefatının 23. yıl dönümünde yarın anılacak.

Kulübümüzden yapılan açıklamaya göre, Metin Oktay'ın Kozlu Mezarlığı'ndaki kabri başında gerçekleştirilecek anma töreni saat 11.00'de başlayacak.

Futbolculuğu ve centilmenliğiyle yalnızca Galatasaray taraftarlarının değil tüm futbolseverlerin saygısını kazanmış olan Metin Oktay, 13 Eylül 1991'de Boğaziçi Köprüsü'nde geçirdiği bir trafik kazasında aramızdan ayrılmıştı.

Ekli dosyalar

• metin1_KO6O9.jpg
    metin1_KO6O9.jpg
    22.4 KB · Görüntüleme: 61
Senin gibisi gelmedi, gelmeyecek de bu gidişle. Canlı tanık olamasam da rahmetli dedemin anlattıkları bile seni bir nebze olsun anlayabilmemi sağladı.

Öyle büyük bir kibarlık, tevazu, ve alçakgönüllülük.

İyi ki bugün değil, o zamanlar yaşamışsın Metin Abi'm. Senin zaten bu sabun köpüğü gündem'de mutlu olma şansın olmazdı.

Son düzenleme:
Allah rahmet eylesin , mekanın cennet olsun ,
ben göremedim ama babamdan seni öğrendim ilk , zamanında önce Galatasaray aşkı için sonra Metin için dayak yiyeceklerini bile bile maça giden babamdan .

Üst Alt