Taffarel Bruno Cortês'le Görüştü


71490bruno-cortes.jpg
Galatasaray, Taffarel'in tavsiyesi üzerine Brezilya'dan Bruno Cortês'e yöneldi.Haberi okumak için GSC Portal'a gidiniz
 
Cevap: Taffarel Bruno Cortês'le GörüştüEleman sol bekmiş de sözleşmesi bitip serbest kalacağı için yıllık 2 milyon Euro istiyormuşmuş.Lan daha Avrupa'ya ayak basmadan Euroyu böyle ağzına dolayan adamdan ne hayır gelir?
 
Cevap: Taffarel Bruno Cortês'le GörüştüDerule derderule, derule derderule oynayın kiz oynayın durmanın ne kâri var, habu köyin içine acayip bekaru va ;)Derule derule de, adamlar haber yapıyorlar ama adamın nerde oynadığından bi haberler, Hakan Balta Allahtan formda da onun adını yazmamışlar.Yoksa inanırdık Mahir Aga :)
 
Cevap: Taffarel Bruno Cortês'le GörüştüBen haberi okumadım habere değil sana güvendim :D Sol bek dedin heyecan yaptım çaresi yok getireceksin artık ;)Derule derule de, adamlar haber yapıyorlar ama adamın nerde oynadığından bi haberler, Hakan Balta Allahtan formda da onun adını yazmamışlar.Yoksa inanırdık Mahir Aga :)
 
Cevap: Taffarel Bruno Cortês'le GörüştüRahatolsen'mi hangi takımda oynuyor kendisi. Mesut sen tanıyonmu bu adamı? :)Fotomaç'a göre sağ kanatta oynuyor ama adamın mevkisi sol açık, hücumcu, topu ayağına aldığında taraftarlar rahata bağlıyorlar.. O kadar etkili bir oyuncu.Spiker bile top ona geldiğinde rahat ol sen diyor.. Ordan baz al.
 
Cevap: Taffarel Bruno Cortês'le GörüştüMilli olduğu maç[video=youtube;XfNPXV1F_J4]https://www.youtube.com/watch?v=XfNPXV1F_J4[/video]
 
Üst Alt