Taffarel Bruno Cortês'le Görüştü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taffarel Bruno Cortês'le Görüştü

71490bruno-cortes.jpg

Galatasaray, Taffarel'in tavsiyesi üzerine Brezilya'dan Bruno Cortês'e yöneldi.

Haberi okumak için GSC Portal'a gidiniz

Cevap: Taffarel Bruno Cortês'le Görüştü

Eleman sol bekmiş de sözleşmesi bitip serbest kalacağı için yıllık 2 milyon Euro istiyormuşmuş.Lan daha Avrupa'ya ayak basmadan Euroyu böyle ağzına dolayan adamdan ne hayır gelir?

Derule derderule, derule derderule oynayın kiz oynayın durmanın ne kâri var, habu köyin içine acayip bekaru va ;)

Derule derule de, adamlar haber yapıyorlar ama adamın nerde oynadığından bi haberler, Hakan Balta Allahtan formda da onun adını yazmamışlar.Yoksa inanırdık Mahir Aga :)

Ben haberi okumadım habere değil sana güvendim :D Sol bek dedin heyecan yaptım çaresi yok getireceksin artık ;)

Derule derule de, adamlar haber yapıyorlar ama adamın nerde oynadığından bi haberler, Hakan Balta Allahtan formda da onun adını yazmamışlar.Yoksa inanırdık Mahir Aga :)

Rahatolsen'mi hangi takımda oynuyor kendisi. Mesut sen tanıyonmu bu adamı? :)

Fotomaç'a göre sağ kanatta oynuyor ama adamın mevkisi sol açık, hücumcu, topu ayağına aldığında taraftarlar rahata bağlıyorlar.. O kadar etkili bir oyuncu.Spiker bile top ona geldiğinde rahat ol sen diyor.. Ordan baz al.

Milli olduğu maç

[video=youtube;XfNPXV1F_J4]https://www.youtube.com/watch?v=XfNPXV1F_J4[/video]

Üst Alt