Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Takip Başlığı - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sakarya'da Mustafa Fall'ın sezon istatistikleri çok iyi değil yani mükemmel değil ama acayip bir herif, rakip kısa adamın perdesinden çıkamıyor bile. Bize de böyle bir adam lazım.

Sportando'ya göre Scottie Wilbekin'i devşiriyormuşuz. Tabi Bobby Dixon yaşlandı, sakatlanıyor, son zamanlarda pek süre de alamıyor. Seneye yol verirler. Daha verimli bir devşirme Wilbekin fener için. Adamlar parmağında oynatıyor ya TBF'yi. Hatta Euroleague'i bile.

Son düzenleme:
Ergin Ataman: "Maça kötü başladık. Fenerbahçe ise, EuroLeague şampiyonluğuna aday bir takımın Atina'dan 25 sayı fark yemesinin ezikliğiyle maça iyi başladı. Daha sonra farkı kapatamadık.”
Ataman: "Obradovic'in son 15 saniyedeki tavrı benim için hayal kırıklığıydı. Kendisine çok saygı duyan bir antrenörüm. 24 sayı fark varken, hiçbir şekilde averajların önemi yokken maç sonu faul yaptırması büyük saygısızlık."
Ataman: "Zeljko'yu benim de Final Four'un dışına itip, Final Four yaptığım dönem var. Yaptığı büyük saygısızlık. Onun için elini sıkmadım."
Ataman: "Mesleki bir saygı vardır. Maç sonu 100 sayıyı bulmak için faul yaptırdı. Bu hafta onun için de zor geçiyor. Önce tokat olayı, sonra Olympiakos'tan yenilen fark."

Üst Alt