Tahkimden İptal Kararı Çıkabilir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahkimden İptal Kararı Çıkabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çünkü tffnin şampiyon ilan ettiği bir takımı avrupaya göndermeme hakkı yok . ama fenerliler buna sevinmemeli eğer red kararı çıkarsa şampiyonluk ellerinden alınacak .

Cevap: tahkimden iptal kararı çıkabilir

Ula iptal etse ne olacak? UEFA Trabzonspor'u almış, şampiyon olarak onları tanımış, tahkim iptal etse kaç yazar?

bugün kura var o ne olacak ? :eek: ayrıca maadan anladğm akdarıyla biz yapmassak uefa atacaktı diyor en kötü orada biter iş

çünkü tffnin şampiyon ilan ettiği bir takımı avrupaya göndermeme hakkı yok . ama fenerliler buna sevinmemeli eğer red kararı çıkarsa şampiyonluk ellerinden alınacak .

CL'ye katılacak takımların listesini tff hazırladığı için hakkı var

ayrıca tahkim iptal ederse, uefa şamarı vurur (bkz: volou)

Cevap: Tahkimden iptal kararı çıkabilir

renktaşlar kızmayın :D 6 1 tahkim onlarda bunu biliyoruz bakın diyorum eğer böyle bir karar çıkarsa şampiyonluk resmen alınacak zaten kızacak bir durum yok . :D

Cevap: Tahkim'den iptal kararı çıkabilir

Şimdi anlamadım yumurtamı kanaryadan çıkıyormuş kanaryamı yumurtadan?

Böyle birşey olması mümkün değil UEFA açıkladı trabzonsporu aldık dedi ve bugün kura çekiliyor yani bunun geri dönüşü yok artık tahkimde bişey yapamaz yani bu saatten sonra..

her türlü kanarya yanıyor yani demek istediğim iptal kararı çıkarsa üzülüp küfretmeye gerek yok her türlü battılar ...

Bence MALi istifa edecek yakındır. Sözümüzü dinlemedi ayak oyunları yapmaya kalktı, iyice batırdı ortalığı. İnşallah şu play off ta kalkar.

Fenerbahce´nin amaci ne biliyormusunuz..??!!

"Ben yaniyorum, bari hepsi berbaer benimle yansin ve benden öte gitmesinler"

Mantik bu..!! Hedefleri bütün Türkiyeye Disiplin cezasi yedirtmek..!!

Malinin dün akşamı programı 15:15 te Habertürkte tekrar yayınlanacak,maç nedeniyle hepsini izleyememiştim bu gırgır kaçmaz :asd:

Bu aksam CL kura cekimlerinde feneri kim temsil edecek ,malum bizim ligdeki cekilise kimse katilmadi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt