Tahliye Talebi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tahliye Talebi

2 haftaya yakın oldu myc alalı 2 hafta daha kaldı. Fatih Terim gibi cezamı senenin sonunda çekmek istiyorum. Transferler başladı başlayacak nöbeti kaçırmamalıyım

Tranfer nobetinde iş yok bu çapsızlarla maç merkezi de aynı gececek gerci bu kadroyla

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yav yanlış bişeyde yapmadım dursun hamza ve cünonun ızdırabına giydirdim az, hak edene hak ettiği şekilde. habere bak carole olmasa ishak'ı alacakmışız tam rezil bu adamlar.

Bu forumda da küfür edersek daha nereye kadar sürülürüz? :D

Ben tahliye talebinde bulunmak istemiyorum. Melo ya karaktersiz dedim diye ceza yemişim :) Modlar şimdi bana o cezayı vermezse biliyorum forum içerisinde adalet ile ilgili sıkıntı olacağını. Bunu bizzat kimin yaptığını da biliyorum. O yüzden sıkıntı yok. Çilemizse çekeriz :D

Tahliye talebi istiyorum mk kelimesi yazdik ama kesinlikle birine kufur yada Galatasaray topcusuna kufur edilmedi mk kelimesi beni uyarilip editlenebilirdi hadi tam kufur yada asiri derecede kufur etmedik ki ban yedik diyelim ilgilenmenizi rica edecegim mk kelimesinin kufur imasi olacagini bilseydim kesinlikle yazmazdim saka maksatli yazinca kufur anlasildi.

Tahliye talebi istiyorum mk kelimesi yazdik ama kesinlikle birine kufur yada Galatasaray topcusuna kufur edilmedi mk kelimesi beni uyarilip editlenebilirdi hadi tam kufur yada asiri derecede kufur etmedik ki ban yedik diyelim ilgilenmenizi rica edecegim mk kelimesinin kufur imasi olacagini bilseydim kesinlikle yazmazdim saka maksatli yazinca kufur anlasildi.

:D Yasin yedin cezayı boşver. Birine söylemen icap etmez. Forumda yazman yeterli. Benim söylediğimi birine yazman icap eder :)

Yok boyle olmayacak Kucuk kelimeyi uyarip editleyebilirlerdi direk bani basmislar hadi direk kufurde yazsak amenna hakarette etmemisim kucuk kelime icin edit koyabilirlerdi yakistiramadim bu foruma!!!!

Yok boyle olmayacak Kucuk kelimeyi uyarip editleyebilirlerdi direk bani basmislar hadi direk kufurde yazsak amenna hakarette etmemisim kucuk kelime icin edit koyabilirlerdi yakistiramadim bu foruma!!!!

3 gundur 1 tane adam ceza almadi, millet bayramlassin diye devamli edit gecildi. sonra milet gorduki ceza falan yok. forumun oglenki vaziyetini gordun mu?

hayattan zevk almaya bak biraz yasin dunyanin sonu mu ve bu mk olayi senin ilk olayin degil

3 gundur 1 tane adam ceza almadi, millet bayramlassin diye devamli edit gecildi. sonra milet gorduki ceza falan yok. forumun oglenki vaziyetini gordun mu?

hayattan zevk almaya bak biraz yasin dunyanin sonu mu ve bu mk olayi senin ilk olayin degil
Recep iste calisiyorum vaktim olmuyor foruma fazla giremiyorum yarin izinliydim ne guzel forumda vakit gecirecegim diye bari yarin degilde obur gundem baslatin su cezayi.Yani kucuk kelime edit koyulsaydi mantikli geliyor Recep yani buyuk kufur de etmedik ki direk ceza verin.

Recep modum birgün planlama ile konuşurken belki bir konu açarım demiştim. Sen de aç bu konuyu meraklıyım demiştin. Tam olarak merakın neydi? Sormayı unuttum sana.

Recep iste calisiyorum vaktim olmuyor foruma fazla giremiyorum yarin izinliydim ne guzel forumda vakit gecirecegim diye bari yarin degilde obur gundem baslatin su cezayi.Yani kucuk kelime edit koyulsaydi mantikli geliyor Recep yani buyuk kufur de etmedik ki direk ceza verin.

tamam gardaş ben hakliyim demiyorum, Emrah Yıldırım incelesin, baksin eger hatali bi islem yapmissam, gorevi birakmazsam bende haysiyetsizim

tamam gardaş ben hakliyim demiyorum, @Emrah Yıldırım incelesin, baksin eger hatali bi islem yapmissam, gorevi birakmazsam bende haysiyetsizim
Recep senin gorevine bir sey demiyorum tamam ceza verirsin ama boyle kucuk mk kelimesine kufur imasi denmez ki hadi dedigim kelimeyi Galatasaray futbolcusuna veya kulubune ait bir sey denmis olsaydi bir sey demezdim.Editleyerek silinebilirdi yada bilseydim vallahi silerdim o kelimeyi kendi capima kufur ettim hani agiz aliskanligi olurda millet en son soyler ya o amacla kimseye dedigim bir kelime degil benden bu kadar baska bir seyde demiyorum valla yoruldum kolay gelsin sana Recep.

tamam daha tecrubeli arkadas baksin yanlis islem yapildiysa o geri alir zaten. bende sozumun arkasindayim. benim sizle jkisisel problemim zaten yok. hele dogan abi ile ozel mesaj yoluyla konusuyoruz hep cokta sevdigim bi abimizdir. ben ankara bebesiyim ve sozumden donmem

tamam daha tecrubeli arkadas baksin yanlis islem yapildiysa o geri alir zaten. bende sozumun arkasindayim. benim sizle jkisisel problemim zaten yok. hele dogan abi ile ozel mesaj yoluyla konusuyoruz hep cokta sevdigim bi abimizdir. ben ankara bebesiyim ve sozumden donmem

Aynen valla. Kişisel problem olsaydı ben ceza yemezdim :)
Recep kardeşim yazdım konuya da uyuyacağım şimdi. Senle restorasyon ve şehir planlama ile ilgili konuşuruz bol bol :) iyi geceler.

Üst Alt