Tahmin Yarışması Sohbet ve Değerlendirme Konusu

Şahin, sanırım puanlarda bir sıkıntı var. Benim 19. Hafta genel puan durumunda puanım 342 iken 20.hafta genel puan durumunda 340' a düşmüş. 20. Hafta' da 8 puan almışım normalde 350'ye çıkması lazım. Ayrıca özel etkinliklerden gelen puanımda 40 iken, 20.hafta da 35'e düşmüş. Mesele Tugay Sera' da 340 iken 8 puan almasına rağmen 351 puan olmuş 20. haftada. Fırsatın olursa bir daha kontrol et istersen. Aynı şekilde Tanju ' da 11 almışken 8 puan eklenmiş gibi duruyor.

Şahin, sanırım puanlarda bir sıkıntı var. Benim 19. Hafta genel puan durumunda puanım 342 iken 20.hafta genel puan durumunda 340' a düşmüş. 20. Hafta' da 8 puan almışım normalde 350'ye çıkması lazım. Ayrıca özel etkinliklerden gelen puanımda 40 iken, 20.hafta da 35'e düşmüş. Mesele Tugay Sera' da 340 iken 8 puan almasına rağmen 351 puan olmuş 20. haftada. Fırsatın olursa bir daha kontrol et istersen. Aynı şekilde Tanju ' da 11 almışken 8 puan eklenmiş gibi duruyor.
senin 3 puanin Kasimpasa-Besiktas macindan silinmis.O macin skoru 0-3 diye degisti.

[attachment=8554:huseyn arslan.png]

Tugay Serada 3 puan fazla olmasindaki sebep yine Kasimpasa-Besiktas maci.

[attachment=8555:tugay.png]

Tanjudada oyle

[attachment=8556:tanju.png]

ozel etkinliyide kontrol ediyorum bilgi veririm @Huseyin Arslan

Ekli dosyalar

@Şahin Şarif kendine gelecek sezon itibaren bi yardimci alsan daha iyi olmaz mi senin zamanin olmayinca yardimcin ilgilenir böylece puanlar her hafta yayinlanir... Puanlari ne kadar gec verirsen katilim ve oyun zevki okadar azaliyor...

Üst Alt