Tahminleriniz - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bugünkü maçlardan bir şey çıkaramadım valla. Ajax'ın son yıllardaki sıkıcı futboluyla 1-0 gibi bir skorla kazanır diye düşünüyorum. Sonra uzatmalarda ne yapıyorlarsa yapsınlar renktaş. :D

Avrupa Liginde eleme maclari cok sakat oluyor, ben o topa hic girmiyorum artik. Gecen sezon West Ham deplasmanda 1:1 oynadigi Astra Girgiu macinin rövansinda kendi evinde 0:1 yenilip elenmisti. O mac benim icin en banko maclardan biriydi mesela.

Avrupa Liginde eleme maclari cok sakat oluyor, ben o topa hic girmiyorum artik. Gecen sezon West Ham deplasmanda 1:1 oynadigi Astra Girgiu macinin rövansinda kendi evinde 0:1 yenilip elenmisti. O mac benim icin en banko maclardan biriydi mesela.

West Ham benim de belalım. Yıllardır oynamıyordum o takıma, geçen gün oynadım zar zor aldılar. Gelmesine rağmen pişman oldum.

İngiliz takımları kendi liglerini nedense Avrupa liginden daha çok önemsiyorlar. Sürprizi çok bu ligin dediğin gibi.

Bu adamlar psikopat gibi maç izliyor, tek maçmış yüklü girmeyi düşünüyorum bilen insanlara sormak mantıklı. Sana sorsak yok beis'ti carttı curttu derken konu tuhaf yerlere gider.

Cz1jl1_XUAAENkE.jpg

Liverpool Arsenal maçı hakkındaki görüşleriniz ?
@Keramettin TANRIVERDİ @Ömer Tuğrul Yılmazer @Alpay Basma @Can BÜYÜK @Talha Küllü ?
Arsenal'de Koscielny ve Sanchez oynayabilecekmiş, onlar oynamasa Liverpool'un çok zorlanmadan kazanacağını düşünürdüm ama özellikle Koscielny'nin oynayacak olması Liverpool için işleri zorlaştırır. Arsenal yine de gol yer, Koscielny sadece daha da zorlaştırır diye düşünüyorum. Liverpool'un da defans kötü durumda bence onlar da yer, biraz da yorgunluk var tabi. Beraberlik şansı az değil ama bence Liverpool 2-1 alır bu maçı.
Bu adamlar psikopat gibi maç izliyor, tek maçmış yüklü girmeyi düşünüyorum bilen insanlara sormak mantıklı. Sana sorsak yok beis'ti carttı curttu derken konu tuhaf yerlere gider.
:asd2:

Kupon 1 - Toplam oran: 3,80
25-08-2017 21:00 Totals 2,5 2.5 Üst 1.63 FC Oss - FC Volendam

25-08-2017 21:00 Totals 2,5 2.5 Üst 1.43 Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen

25-08-2017 21:00 Totals 2,5 2.5 Üst 1.63 SC Telstar - MVV Maastricht

Kupon 2
Galatasaray Istanbul - Sivasspor
25-08-2017 21:45 3 Way Galatasaray Istanbul 1.43

Kupon 3
Galatasaray Istanbul - Sivasspor
25-08-2017 21:45 Asian Game Handicap (-1) Galatasaray Istanbul (-1) 1.54

Cimbom tarifeyi değiştirmezse gece zenginiz.

Hafta sonu için 2 kupon yaptım
1-Rize-Erzurum-1
Torino-Sassuolo:1
Las Palmas-Atletico:2
Nantes-Lyon:2
Galatasaray-Sivas:İy 1

2-Alanya-Karabük:1
Akhisar-Paşa:1
Kayseri-Osmanlı:1
Watford-Brighton:1
Galatasaray-Sivas:1

Bu hafta sonu beraberlik kuponlarima baslamayi düsünüyorum yeniden.

Gözüme kestirdigim bir kac mac var daha tam karar vermedim. Bir kac tanesi bunlar:

Huddersfield X
Arsenal X
Roma X
Leverkusen X
Augsburg X

Üst Alt