Taiwo Ayrılıyor, G.Saray Devrede İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Taiwo Ayrılıyor, G.Saray Devrede İddiası!

Cevap: Taiwo Ayrılıyor, G.Saray Devrede İddiası!

Sol beke alacaksın akacak adam maç boyu sol açık gibi bence hucüm gücümüzü oldukça arttıracaktır

Yabanci kontenjani yüzünden dogruluguna inanmiyorum Taiwo haberlerinin.

Eger olacaksa, sag ve sol kanatlarimiz Türk olmali, bir forvetimiz de Türk olmali. Defansi maksimum seviyeye cikartacagim diye, isleyen makineyi bozmayalim. Pek mantikli gelmedi bana.

Yabanci kontenjani yüzünden dogruluguna inanmiyorum Taiwo haberlerinin.

Eger olacaksa, sag ve sol kanatlarimiz Türk olmali, bir forvetimiz de Türk olmali. Defansi maksimum seviyeye cikartacagim diye, isleyen makineyi bozmayalim. Pek mantikli gelmedi bana.

Balta'dan işleyen makine olmaz renktaş

seneye avrupayıda düşünerek alınabilir sakatlıklar kartlar ancak

en az 2 türk ilk 11 oyuncusu alınmalıdır inş alırlar sağ kanat ve forvet kadroyu verimli kullanmak adına

Balta'dan işleyen makine olmaz renktaş

Acikcasi bu sene cok iyi oynuyor Hakan. Ben cok begeniyorum. Defansif görevlerini hatasiz yerine getiriyor, cok rahat oynuyor eskisi gibi. Ha hücüm anlaminda yardirmasini bekleyemeyiz zaten, stili farkli. Ama elestiremeyiz Hakan´i bu sene. Tebrik etmeyi de bilmeliyiz.

Sol beke Taiwo önüne de Olcan transferi düşünülüyor olabilir. Savunma tarafında Melo ile birlikte 5 yabancı hakkımızı kullanırsak hücumu kaliteli Türk oyunculura emanet etmemiz lazım. Burada Fatih hocanın Türkiye liginden genç arkadaşlarla ilgileniyoruz demesi de önemli bir ipucu bence. Vedaha beklentilerimizin yüksek olduğu ama henüz forma şansı bulamamış olan Mertan ve Berkin var. Bu sene lig sanırım 22 Aralıkta tatil olacak ve 4 Ocak'ta ikinci devre başlayacak. Bu yüzden elimiziçok çabuk tutmamız gerekiyor.

Sol beke Taiwo önüne de Olcan transferi düşünülüyor olabilir. Savunma tarafında Melo ile birlikte 5 yabancı hakkımızı kullanırsak hücumu kaliteli Türk oyunculura emanet etmemiz lazım. Burada Fatih hocanın Türkiye liginden genç arkadaşlarla ilgileniyoruz demesi de önemli bir ipucu bence. Vedaha beklentilerimizin yüksek olduğu ama henüz forma şansı bulamamış olan Mertan ve Berkin var. Bu sene lig sanırım 22 Aralıkta tatil olacak ve 4 Ocak'ta ikinci devre başlayacak. Bu yüzden elimiziçok çabuk tutmamız gerekiyor.

Rendas Messi ye geçmişsin:D(avatar)

taiwo marsilyadan beri begendigim sol bek,alirsak süper olur.ofansi merak etmeye gerek yok.bizde yerli defansif oyuncu yok ama ofansif oyuncu var.mesela

mehmet ekici

gökhan töre

mervan celik(hic seyretmedim ama bonservisi yok denemeye deger)

olcan

hamit

mevlüt

burak;)

ayrica emre colak ve kazim var.

Yabancılardan kimi kesebilir ki şu anda Taiwoyu oynatmak için? Sercan-Elmander oynarsa ilerde amenna..

Kemal Tokak veya Serdar Aziz alınıp Ujfalusi yedeğe çekilirse gelebilir.Yoksa gereksiz olur

o zaman sola sağa yerli alacağız kanat oyuncusunu..

bknz:gökhan töre-hamit

Kemal veya Serdar Aziz alınırsa gelsin yoksa çok lüks olur...

veya

Muslera

Ebooue Semih Serdar Aziz Taiwo

Hamit Melo Selçuk Podolski

Elmander Eren Derdiyok.

Üst Alt