Takım Kaptanı Kim Olmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takım Kaptanı Kim Olmalı?

Kim Kaptan Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    28
Muslera varken yeni gelenler sirasini bekler. :D

Fernando ve Maicon kadar Gomis de tartisilabilir. En baskin 3 oyuncumuz bunlar.

DNuVUGFW4AIbFla.jpg

Sebep ?

Oyun içi kaptanlık için illa kolunda pazuband olmasına gerek yok

Aslinda bende GKnin kaptan olmasini iyi bulmuyorum. Kaptan ortada olan herkesle konusabilen birisi olmali. Zaten San Iker ve Kahn haric bi gknin kaptan olduguna pek rastlamadim. En kolay örnek :

Forvetle konusmasi gerek Kaptanin sart oglu sart birsey oldu iste. Nando oraya gidene kadar, konusabilene kadar zaman gecer. Maicon ya da Fernando ise sahanin heryerinde herkesle konusabilir, direktif verebilir.

Ama Nando'ya yakisiyor kaptanlik , efsanemiz kalsin iste :D

Aslinda bende GKnin kaptan olmasini iyi bulmuyorum. Kaptan ortada olan herkesle konusabilen birisi olmali. Zaten San Iker ve Kahn haric bi gknin kaptan olduguna pek rastlamadim. En kolay örnek :

Forvetle konusmasi gerek Kaptanin sart oglu sart birsey oldu iste. Nando oraya gidene kadar, konusabilene kadar zaman gecer. Maicon ya da Fernando ise sahanin heryerinde herkesle konusabilir, direktif verebilir.

Ama Nando'ya yakisiyor kaptanlik , efsanemiz kalsin iste :D

Tamam da zaten oyun karakteri ve kişilik olarak zaten Fernando,Maicon lider oldukları için pek gerek yok demeye getiriyorum

Bence Muslera'da kalmalı kaldı ki böyle değişiklik yaparsan herif bozulur yani

Tamam da zaten oyun karakteri ve kişilik olarak zaten Fernando,Maicon lider oldukları için pek gerek yok demeye getiriyorum

Bence Muslera'da kalmalı kaldı ki böyle değişiklik yaparsan herif bozulur yani

yani aslinda sembol olarak o pazubandi zaten. Nando'da kalsin diyorum zaten, yakisiyor . Fernando zaten her mac öncesi oyunculari toplayip konusuyormus. Maicon'da mac icerisinde herkesi öldürecekmis gibi bakiyor

Maç içindeki kaptan Fernando'dur. Sembolik olarak pazubandının Muslera'da kalmasını isterim. Bunca yıl takımımıza verdiği emek göz ardı edilemez.

Üst Alt