Takım Sahaya Karakter Koydu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takım Sahaya Karakter Koydu

Bu gece belki iyi bir oyun oynamadık ama takımın Tudor dönemine kıyasla sahaya ruhunu ve karakterini koyduğunu düşünüyorum. Tudor dönemindeki derbi maçlarda en büyük sıkıntımız buydu. Bunu aşmışa benziyoruz, bu gelecek büyük maçlar için beni umutlandırdı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de beğendim. Herkes tek tek gidip futbolculara eskiden kalan öfekeleri de birleştirip kusuyorlar ama sahada takımın duruşu iyiydi. 20 sene kazanamadık diye yükü bu takıma yıkıyorlar.

Ben de beğendim. Herkes tek tek gidip futbolculara eskiden kalan öfekeleri de birleştirip kusuyorlar ama sahada takımın duruşu iyiydi. 20 sene kazanamadık diye yükü bu takıma yıkıyorlar.

İyi oynamadık bence de dediğim gibi ilk devredeki maçlar gibi ruhsuzluk ve isteksizlik yoktu. Bu önemli. Ne olursa olsun puan almak da çok önemliydi. Büyük maçlar için güven tazeledik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karşımızda çok kötü bir Fener'in olması elimizi güçlendirdi bence biz de kötü olduğumuz için öyle idare eden bir maç çıktı ortaya bence çok analiz kasılacak bir durum yok.

Katılıyorum

50 bin kişi önünde karakter koyarak 1 puan ile çıktık ordan ve feneri saf dısı bıraktık.
Kazanabilirdik de, yine olmadı sağlık olsun.

Emin adımlarla ilerliyoruz şampiyonluğa. Trabzon maçında 50 bin kişi tam destek.

TapaTalK

En son Ismail Kartalli dönemde Fener bu kadar kötüydü bence. O zaman Hamza denen mal korktugu icin maci vermistik, bugün de bizim oyuncular gol atamadi diye kazanamadik maci.

Yoksa iki maci da alabilecek konumdaydik bence.

Karşımızda çok kötü bir Fener'in olması elimizi güçlendirdi bence biz de kötü olduğumuz için öyle idare eden bir maç çıktı ortaya bence çok analiz kasılacak bir durum yok.

Tamam da kendimizi de dev aynasında görüyoruz. Takımın 12. oyuncusu yok sene başından bu yana. Önceki 3 sene rezalet kadroların ancak ilk 11'ini değiştirebildik. Bugün beğenmediğimiz Fener'in kulübeSi bizden iyiydi.

Tamam da kendimizi de dev aynasında görüyoruz. Takımın 12. oyuncusu yok sene başından bu yana. Önceki 3 sene rezalet kadroların ancak ilk 11'ini değiştirebildik. Bugün beğenmediğimiz Fener'in kulübeSi bizden iyiydi.
Bizim oyuna soktuğumuz oyuncular daha çok fark yarattı ee 11'miz zaten onlardan iyiyken ve onlar bu kadar kötüyken galip dönmüyor isek oradan bu net olarak bir başarısızlıktır. Yıllardır kazanamıyoruz diye bu beraberliklere anlam yükleme çabamız maalesef.

Geciniz. Bu les Feneri bile yenmeyi birak, gol atamayan takimin karakterine baslarim. Adamlarin anadolu takimindan farki yok, sirf isimden dolayi sacmalayip duruyoruz. Bir daha böyle firsat zor geciririz elimize.

şu hırsın %10 u futbolcularda olsa rahat almıştık maçı.

DYgs2Q3WsAAdbEm.jpg

DYgs2SaX0AEz7G7.jpg

Biz neyiz ki bu kadar beklentiye giriyoruz 50 bin kişi önünde.
Senin takımının kapasitesi belli. He drogbalı sneijderli kadroya kızsan anlarım.

Bu takım deplasman da maç kazanamıyordu be kardeşim, sivas'a elek oldun kasımpaşa bile yendi seni. Burda ki 1 puan hatta biraz şanslı olsak kazanacaktık cok değerlidir. İçerde zaten maç vermiyoruz

TapaTalK

Belhanda ve Tolga pozisyonunda resmen tuş takılı kaldı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Abi sadece Feguli+Belhanda Rodrigez kadar oynasa kimse yenemez bu takımı,tüm derbilerde haşat ederiz rakipleri

açıkcası bu kadar pozisyon bulacağımızı düşünmüyordum maçtan önce.Fener şu pozisyonların birini arenada bulsa atıyor ve kazanıyor ama biz bunu yapamıyoruz maalesef.

Üst Alt