Takım Tanıtımı: Hollanda [Oranje] | DK2014 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takım Tanıtımı: Hollanda [Oranje] | DK2014

Takim Tanıtımı: Hollanda [Oranje]

110px-Niederl%C3%A4ndische_Fu%C3%9Fballnationalmannschaft_Logo.svg.png
S5Gv.jpg

Tanıtım Videosu

[media]https://www.youtube.com/watch?v=BJt7Bm_xiRg[/media]

Info:

Hollanda Milli Futbol Takımı, Avrupa'nın en güçlü milli takımları arasında yer alır. 1988'de Avrupa Futbol Şampiyonası'nı kazanan Hollanda Milli Takımı'nın lakabı Portakallardır. 3 kere FIFA Dünya Kupası finali oynamışlar üçünüde kaybetmişlerdir. Marco Van Basten'in istifası ve Ajax'a gitmesiyle boşalan teknik direktörlük görevine Bert van Marwijk getirilmişti. Su anda van Gaal Hollanda nın T.D.. Hollanda, Batı Almanya'ya kaybedilen '74 Finali ve Arjantin'e kaybedilen '78 Finali'nden sonra 3. kez çıktığı Dünya Kupası finalinde de kupayı kazanamayarak bu alanda ayrı bir rekor elde etti.

Konfederasyon: UEFA

Teknik direktör: van Gaal

FIFA derecesi: 9

Takım Yıldızları: Sneijder, Robben, van Persie

Daha Cok Info

Grup B

İspanya

Hollanda

Şili

Avustralya

Kadro:

Kaleci
: Krul, Cillessen, Vorm, Zoet

Defans: Verhaegh, Van Aanholt, Rekik, De Vrij, Martins Indi, Kongolo, Blind, Veltman, Vlaar, Janmaat

Orta saha: Sneijder, Fer, Nigel de Jong, Clasie, De Guzman, Van der Vaart, Vilhena, Wijnaldum

Forvet: Depay, Boetius, Lens, van Persie, Kuyt, Huntelaar, Promes, Robben

grupta 1. olamazlarsa 2.turda brezilya ile karşılaşacaklar(diğer grup birincisi) özellikle defansları çok zayıf artı strooman'da sakat çok büyük iddiaları yok.

Şili çok formda gruptan bile çıkamayabilirler çıksalar bile Brezilya gelecek hele bu defans hattıyla zor çıkarlar Çeyrek Finale

Hazırlık Maçı

Hollanda - Gana

31 Mayıs Cumartesi 21:30

Jasper Cillessen

Daryl Janmaat - Stefan de Vrij - Ron Vlaar - Bruno Martins Indi - Daley Blind

Nigel de Jong - Jonathan de Guzmán

Wesley Sneijder

Arjen Robben - Robin van Persie​

Yanlış anlamayın ama;Paylaşmak isterim

:D:D:D(spoiler verdim nolur vurmayın)[attachment=10573:I1dit6R.jpg]

Ekli dosyalar

• I1dit6R.jpg