Takıma İnancınız Nedir? Kaçıncı Sırada Bitiririz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takıma İnancınız Nedir? Kaçıncı Sırada Bitiririz?

Takıma İnancınız Nedir ? Kaçıncı Sırada Bitiririz ?

• Şampiyon Oluruz

Kullanılan: 77 54.2%
  • 2-3 Arası Bitiririz

Kullanılan: 18 12.7%
  • 4-7 Arası Bitiririz

Kullanılan: 37 26.1%
  • 8-15 Arası Bitiririz

Kullanılan: 10 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    142
Son haftalardaki performans matematiksel olarak kümede kalma mücadelesine götürür bizi. Performans artmazsa kötü günler bizi bekliyor. Performans artar mi emin degil. FT en son guvendigim kisi. Onun yuzunden takim bu halde. Ona kalirsa 12ci bitirsek sasirmam.

SL ön elemelerini zorlamaliyiz en azindan.

şu anki gidişat klasik bir düşüşe geçmiş galatasaray görüntüsü veriyor. böyle sezonlarda ilk 3'ün dışında kalırız genelde. bir ya da iki sezon böyle geçer ardından tekrar yükseliş başlar. yıllardır böyleyiz.

önümüzdeki 1-2 maçta değişim sinyalleri alamazsak bu döngüye girmişiz demektir. bu durumda max 4. oluruz diye düşünüyorum.

şu anki gidişat klasik bir düşüşe geçmiş galatasaray görüntüsü veriyor. böyle sezonlarda ilk 3'ün dışında kalırız genelde. bir ya da iki sezon böyle geçer ardından tekrar yükseliş başlar. yıllardır böyleyiz.

önümüzdeki 1-2 maçta değişim sinyalleri alamazsak bu döngüye girmişiz demektir. bu durumda max 4. oluruz diye düşünüyorum.

Bu oyunun hakki 4cülük bile degil. Kadronun hakki sampiyonluk ama oynanan futbol küme potasi.

Ne kadar rezil futbol oynattigi gercegini degistiriyor mu? FT'nin kalmasini senden cok ben istiyorum. Kalsinda gorelim ne hallere düsecegiz.

İnancım yok, bitti.

2010-11 gibi bir sezon olur 8. bitiriz.
Takima guvenim 0.

Kacinci sirada bitiririz bilmiyorum ama bu takim gecen sezon topladigi 69 puandan dusuk toplayacak bu sezon bence.

16414.jpg

ligde şampiyon olmanın tek avantajı şampiyonlar ligine gidebilecek olmak orada birşey yapmayınca şampiyon olsa ne olmasa ne çok umrumda değil açıkcası ft varken başımızda cl de başarı hayal.

Üst Alt