Takıma İnancınız Nedir? Kaçıncı Sırada Bitiririz? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takıma İnancınız Nedir? Kaçıncı Sırada Bitiririz?

Takıma İnancınız Nedir ? Kaçıncı Sırada Bitiririz ?

• Şampiyon Oluruz

Kullanılan: 77 54.2%
  • 2-3 Arası Bitiririz

Kullanılan: 18 12.7%
  • 4-7 Arası Bitiririz

Kullanılan: 37 26.1%
  • 8-15 Arası Bitiririz

Kullanılan: 10 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    142
her takımın şampiyon olma olasılığı var çünkü hepsi berbat. daha az puan kaybı yapan takım şampiyon olacak gibi duruyor. ayrıca lig tarihinin en düşük puanlı şampiyon olunan sezonunu yaşayabiliriz 69 puanla

Lemina form bulacak diyoruz saktliniyor Falcao ile cift forvet oynayacagiz diyoruz sakatlaniyor.Seri takimi tasiyacak diyoruz gidasi zehirleniyor .Su oyuncularla dogru durust bi 4 veya 5 mac oynayabilsek umutlu yada umutsuz olabilecegiz ama bi turlu tam kadroyu %100 ile goremiyoruz.

harika ve eşsiz bilgeliğime dayanarak söylemeliyim ki konu büyük tuzak

@Aydın Aslan 6 ay sonrasına ayarlı bir tuzak kurmuş

Bu arada aklıma geldi Tudorlu-Ts maçı sonrası benzer bir konu açmıştım

Tudor gönderilmeli diye çok yorum vardı.Bende Tudor'a olan güveni sormuştum bir çok üye gönderilmesi saçma olur diyordu.Tabi bir kaç istediğimiz sonuç gelmeyince işler tersine döndü

Şimdi bu ankette gerçeği yansıtmıyor o yüzden

Bu arada aklıma geldi Tudorlu-Ts maçı sonrası benzer bir konu açmıştım

Tudor gönderilmeli diye çok yorum vardı.Bende Tudor'a olan güveni sormuştum bir çok üye gönderilmesi saçma olur diyordu.Tabi bir kaç istediğimiz sonuç gelmeyince işler tersine döndü

Şimdi bu ankette gerçeği yansıtmıyor o yüzden

insanların terime ya da başka bir hocaya göstereceği tepkiye güvenmeme konusunda seninle hem fikirim zaten

fatih terim ile ilgili görsel sonucu

Şampiyon oluruz çünkü lig kötü. Bu iş toparlanmamıza bakar. Şu kadar rezil bir dönemden geçiyoruz nedense! Ama yine de puan farkı olması gerektiğinden az.

Trabzon’u ve Fener’i çok abartıyor insanlar. İki takım da iyi değil. Trabzon o yedek kadrosuyla bir noktaya kadar gider sonra düşüş yaşar. Fener’in kadrosu zaten kötü. Beşiktaş’ın kadrosu rezalet.

Biz şu anki futbol ile ilk 5’e giremeyiz ama kritik nokta bu. Ben takımın düzeleceğini düşünüyorum.

böyle devam ederse oyunumuz tahminim 4-7 oluruz oda iyi niyetle yaklaşım olur.

Düzelir, düzelmez bilemem artık. Geleceği göremiyoruz henüz.

Üst Alt