Takımdan gitmesi gerekenler


Takımda oyun görüşü olmayan, pas atmasını bilmeyen,top tekniği ve kontrolü sıfır adamları artık görmek istemiyorum.Gitmesi gerekenler.Aykut

Ufuk

Zapata

Gökhan ZAN

Barış ÖZBEK

Aydın YILMAZ

Mustafa SARP

Lorik CANA

Hakan BALTA

Sabri SARIOĞLU
 
Cevap: Kazmalardan kurtulalım.!Mevkilerinde oynatılmayan ve her maç, maçı en fazla isteyen bir kaç oyunculardan olan Sabri ve Cana'yı yazman komik olmuş.
 
Cevap: Kazmalardan kurtulalım.!Mevkilerinde oynatılmayan ve her maç, maçı en fazla isteyen bir kaç oyunculardan olan Sabri ve Cana'yı yazman komik olmuş.Ben daha çok kazanmak istiyorum o zaman ben çıkayım sahaya.Cana Sabri oyun görüşü olmayan, pas özürlü adamlar bu kadar basit mevkiyle ne alakası var kaldıki bir orta saha adamı stoperde oynadığı zaman daha rahat top çıkarması lazım.Sabri bek oynarkende iyi pas vermiyor sanki bilmiyoruz.
 
Cevap: Kazmalardan kurtulalım.!Tartışılmaya layık güzel bir başlık bulun öyle tartışalım. Bakın içeriğe itiraz etmiyorum yeter ki hakaret içermesin cümleleriniz.Bir Galatasaray forumuna bu başlık yakışmıyor.
 
Cevap: Takımdan gitmesi gerekenlerMaç içerisinde Haginin yapmadığını, Abdullah Avcı yaptı maçı aldı..Jürgen Kloop--Dortmund

Abdullah Avcı--GalatasarayYerli olarak yeni yapılanma,Belki seneyede şampiyon olamayız ama bundan kötüsü olamaz..Bu kafayla 2 veya 3 senemiz gider..
 
Cevap: Takımdan gitmesi gerekenlerAykut Ufuk Zapata Gökhan ZAN Barış ÖZBEK Aydın YILMAZ Mustafa SARP Hakan BALTA Sabri SARIOĞLU Servet ÇETİN Kewell
 
Cevap: Takımdan gitmesi gerekenlerCana üçlü orta sahada ön libero görevi istenirse basit oyunu oynayabilecek, pas kanallarını tıkamayacak oyun zekasına ve tekniğine sahip. Ayrıca Sabri'den iyi Türk sağ bekte bulmak çok zor. Ama diğerlerine kesinlikle katılıyorum.
 
Üst Alt