Takımı Ülkeden Çekmeliyiz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takımı Ülkeden Çekmeliyiz

Rocky koreografisine bile Fetö bağdaştırması yapılan, 11 yabancıyla çıkmanın ülke siyasetinin ana gündem maddesini oluşturabildiği beyin yoksunu bir ülkede başarı kazanmanın bir anlamı yok. Galatasaray bu gereksiz ve vasat ülkeye 3 gömlek büyük gelmektedir. Takımı Avrupa’da oynayabileceğimiz bir lige çekip zengin iş adamlarına satmamızı çok isterdim. Bu mal ülkede ileriye gitmek mümkün değil, bunun asla olmayacağını biliyorum ama olmasını çok istersim çünkü artık bu saçmalığa cidden dayanamıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Böyle iğrenç algıların yapıldığı yerde katıldığım önerme.

Böyle iğrenç bir lig de oynamak midemi bulandırıyo.
Ulan herşey mi Galatasaray aleyhine olur. Medya tff mhk alayı düşman kesildi. Play off lar getirmeler yabancı sınırları herşey ama herşey Galatasaray zirveye oynarken oluyo.

Biz bu ülkenin üvey evlatımıyız lan şeref yoksunları? 2 senedir bjkniz şampiyon olunca sesiniz çıkmıyordu.

Böyle iğrenç algıların yapıldığı yerde katıldığım önerme.

Böyle iğrenç bir lig de oynamak midemi bulandırıyo.
Ulan herşey mi Galatasaray aleyhine olur. Medya tff mhk alayı düşman kesildi. Play off lar getirmeler yabancı sınırları herşey ama herşey Galatasaray zirveye oynarken oluyo.

Biz bu ülkenin üvey evlatımıyız lan şeref yoksunları? 2 senedir bjkniz şampiyon olunca sesiniz çıkmıyordu.

2013’de milli görev ayağına hocamızı elimizden aldılar, bu sene milli takım için sınır getirilmeli diyorlar. Yeter lan, cidden yeter. Bıktık, usandık, yorulduk artık

Ya nereye çekiyorsun arkadaş. Birazcık mantıklı düşünün.

Neyini mantıklı düşünmedim? Ben kendimi bildim bileli bu ülkede kısıtlanıyoruz, böyle vizyonlu ve Avrupai tarihi olan bir kulüp bu vasat ülkeye çok fazla. Çok net, aksini iddia edenle tartışmam bile

Neyini mantıklı düşünmedim? Ben kendimi bildim bileli bu ülkede kısıtlanıyoruz, böyle vizyonlu ve Avrupai tarihi olan bir kulüp bu vasat ülkeye çok fazla. Çok net, aksini iddia edenle tartışmam bile

Tartışma kardeşim peki.
Öyle ben çekliyorum gidiyorum diyemezsin.
Hayatında şirket yönettinmi bilmem. Ama yönettiysen altına imza attığın bir sürü sözleşmenin olduğu durumlarda, ben iptal ediyorum demenin seni işin sonunda ipe kadar götüreceğini bilmen gerekir.

Satarsın kulübü bir şeyhe, ödersin tüm mali sorumluklarını, sözleşme cayma bedellerini. Tamam işte o zaman çekersin.
Ha çekersende senin takımını bir güzel küme düşürürler. Küme düşünce taraftarın maç seyretmeye gelmez. Gelirlerin eksiye düşer. Futbolcularını tutamazsın.

Son düzenleme:
Yok artık :D Pireye kızıp yorgan mı yakalım?
Salak salak şeyler ülke gündemini işgal ediyor... Yani rakip takım taraftarlarını anlarım; kuyruk acıları var. Ama bunu destekleyen köşe yazarı, yorumcu, siyasiler kafayı yemiş olmalı... Boktan bir kareografiden sidik zoruyla terör örgütü liderinin mesajı anlamı çıkarmak zeka seviyesiyle alakalı.
He olayı Galatasaray'a indirgemeyip, ultraslana mal edeceklerse benim için problem yok.

Ben zaten imkansız olduğunu biliyorum ama temennim bu dedim hala hukuki prosedürlerden bahsedenler var. Ayrıca böyle bir şey olursa takımı zengin bir iş adamına satarız, böyle potansiyelli ve büyük bir kulübü havada karada kaparlar

Ben zaten imkansız olduğunu biliyorum ama temennim bu dedim hala hukuki prosedürlerden bahsedenler var. Ayrıca böyle bir şey olursa takımı zengin bir iş adamına satarız, böyle potansiyelli ve büyük bir kulübü havada karada kaparlar

Türkiye ile alakası olmayan Galatasaray'ın ne potansiyeli olacakmış? Oviedo şehrinin insanları mı tutacak takımı?

Ben bunu senelerdir söylüyorum. Galatasaray bu ülkeye çok fazla bir kulüptür. Bundan dolayıdır ki meyve veren ağaç misali her daim taşlanmışızdır. Bu ligin Galatasaray'a, Galatasaray'ın ise bu lige vereceği bir şey kalmamıştır artık. Uzun süredir ne fenerbahçe ne de beşiktaş bu kulübün gerçek anlamda ezeli rakibi olmamıştır olamamıştır ve bundan sonra da olamayacaktır. Bu çok net bellidir. Seviye olarak yetişemeyecekleri bu kulübe ilgili dönemdeki konjonktüre göre devamlı çamur atmak, yaftalamaya çalışmak gibi gayretler ile kendi seviyelerine çekmeye çalışmaktadırlar. Şu söylediğim özellikle son 20-30 senenin özetidir. Bunu çok denediler lakin hiçbir zaman başarılı olamadılar.

96 veya 97 senesiydi çok iyi hatırlıyorum, deplasmanda fb ile maç yapıyoruz ve ben daha 13-14 yaşlarındayım. Galatasaray aşkı ile gitmişim kahvehanede maçı seyretmeye çalışıyorum lakin fener stadyumunda bir anda bir tezahürat başlıyor; "Kahrolsun pkk kahrolsun cim bom bom". Bu tezahürat herhalde bir 15-20 dakika aralıksız sürmüştür. Bunlar ne yapıyor ne yapmaya çalışıyor demiştim içimden hatırlıyorum. Futbol maçı değil mi bu pkk nereden çıktı diye sormuştum kendime. 13-14 yaşlarında kendi halinde bir çocuk iken fener camiası beni bir anda pkklı yapıvermişti. Tek suçum da Galatasaray armasına gönül vermiş olmaktı. Ne kadar kolay değil mi?

Yani bunların tıyneti budur beyler hiç şaşırmayın. Bir gün pkklı olursun bir gün fransız bir gün ingiliz bir gün akpli bir gün fetöcü olursun normaldir. Bildikleri tek şey kazanmak için her şey mübahtır ve bunun için engel tanımazlar. İnsanları, milyonluk camiaları kolayca yaftalamaktan geri durmazlar. Bunların küçük kız kardeşi bjk de bunlarla hemen hemen aynıdır. Tek fark bjk romantiktir lakin büyük bir kulüp değildir ve favori tüketim maddesi sentetik tinerdir. Aralarındaki tek fark budur. Yoksa al birini vur ötekine.

Edit: Bence Galatasaray futbol şubesini kapatıp Almanya 2. veya 3. liginden bir takım alıp ismini, rengini, armasını Galatasaray olarak değiştirmelidir. Orada ve çevre ülkelerde yaşayan milyonca gurbetçi vatandaş var. Biz onları temsil ediyoruz der Türk bayraklı logoya geri dönüş yaparsın. Aslında istenirse çok basit yapılmayacak şey değil. Ha ülkenin ağa babaları buna müsaade eder mi o ayrı konu. Ama ben bu durumdan memnun olurum. "Keşke her maçımız Avrupa maçı olsa" der çoğu Galatasaraylı bunu hayal eder. Ben de onlardan biriyim. Ben bu ligden keyif almıyorum artık bu çok net.

Son düzenleme:
Üst Alt