Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Takımımıza Yakın Olan Giyim Markaları

Selam orta sahasında Seri/Lemina ve forvette Falcao su olan guzel taraftarlar,

Bir soru.

Yurtdışında yaşayan bir gurbo olarak yakında kendimi bir evlilik muessesinde bulacağım. Bunun için malum giyim kuşam gerekiyor.

Hem döviz kuru, hem de Turkiyeye nakit paranın gelmesini istediğim için bu alışverişleri Istanbulda yapmayı düşünüyorum.

Şimdi aklıma gelen markalar DS Damat, Kigili vs. Gel gelelim bu markaların Fener ile bağlantısı ortada. Oyle ki Fenere sponsor olarak yardim falan ettikleri ortada.

Benim sorum: bizim camiamiza yakın olan guzel bir giyim markası var mi? Damatlik ve saire bakmak istiyorum.

Teşekkürler renktaşlarım

Altınyıldız sponsor olmuştu.Yakın zamanlarda Pierre Cardin fiyatlarda %80 indirime gitmişti.Ek olarak siteye üye olanlara 40 Tl indirim de yapmışlar.Tekrar hayırlı olsun bu arada renktaş..

Son düzenleme:
bir kere evleneceksin kafana yatan kaliteli şık bir şey buldun mu al gitsin . çok da fazla para saçmana gerek yok parayı balayında kullan . kırk kere adamın kafasına kakarlar. bu arada hayırlı olsun mutluluklar :)

Sponsor olanları yazmış zaten arkadaşlar

Haricinde ben yardımcı olamayacağım İbrahim, çokta umurumda olan bir şey değil.

Damatlığı alırken hepsini gezdim hangisinde ilgi gördüysem oradan aldım.

Orası da Hatemoğluydu. Hatta kayınvalidem kızmıştı, böyle ucuz damatlık mı olur yahu diye hahahahaa

Eyvallah dostlarım. Altınyıldız yani.
Niye bize yakın bircok giyim firmamız yok insan sormuyor degil. Galatasarayli bildigimiz Pegasus sahibi falanda pek camiaya yakin degil. Hepsinin elinde akrep var sanki

Üst Alt