Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim?

Cevap: Takımın En Yeteneksiz Futbolcusu Kim?

emere çolak yetenekli ama özgüveni çok ama çok fazla buda takıma zarar veriyor bence hakan balta bile yetenekli fakat son zamanlarda(2 -3 senedir) hızla performansı düştü bunun nedenide rekabetin olmaması tek adam olarak görmesi kendini bitirmek üzere çağlar zaten saymıyorum bile o nasıl bu takımda hayret

Listede Hamit de olmalıydı.

Anketde Burak Yılmaz'ın ne işi var söyle hele.

Ankette Sabri Sarıoğlu dedim ama Emre Çolak'ın hakkını yemiyim şimdi :)

Yeteneksiz olarak Burak'ı Elmander'i Emre çolak'ı bu listeye koymak abest...Kötü oynayabilirler ama mutlaka yetenekli adamlar bunlar...Hem oynayan oyuncuları ankete koymak daha mantıklı, Çağlar kaç maç 18e girmiş ki..Problem oynayıp yeteneksiz olanlarda...MeselaBaltazar kesinlikle yeteneksiz, Aydın ha keza (sadece hızlı)

amrabat pehlivan olucakmış yanlış branşta, sabri nerden futbolcu olmuş hala anlamış değilim , çağlar etkisiz eleman , balta soyadından ödün vermez. ahh ahh :asd:

balta malesef hmede uzak ara galiba.

caglar da diye bilirim aslinda ama haksizlik olur gibi biraz. adami nasil oynadigini bile hatirlamiyorum :D

Üst Alt