takımın penaltıcısının hala belli olmaması sorunsalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

takımın penaltıcısının hala belli olmaması sorunsalı

son olarak vananholt ile denenen penaltı atışına, falcaodan sonra hala net bir isim belirlenmemesi sorunsalı başımızı ağrıtmaktadır.

net zımba gibi vuran bir adam yok mu şu toplara?

torrent hocam umarım bu konunun üstüne giderek doğru kişiyi tespit edecektir. ama ne yalan söyleyim ben hoca olsam dünkü 11den ben de vananholtu seçerdim. yahut kendini daimi geliştiren keremi. belki kılınç.

penaltıyı zımba gibi vurmana gerek yok ki. yan ağlara yerden vurulacak her top girer neredeyse. ama o kapasiteye sahip oyuncu yok. ya da her maç biri insiyatif alıp geçiyor topun başına o da bitiriyor bizi. friikler içinde geçerli aynı durum. kerem in antrenmanlarda frikik çalıştığı videoları görmüştüm fayda sağlamış ki dün ekmeğini yedi. durmadan çalışmaya devam etmeli kerem potansiyeli çok yüksek.

penaltıyı zımba gibi vurmana gerek yok ki. yan ağlara yerden vurulacak her top girer neredeyse. ama o kapasiteye sahip oyuncu yok. ya da her maç biri insiyatif alıp geçiyor topun başına o da bitiriyor bizi. friikler içinde geçerli aynı durum. kerem in antrenmanlarda frikik çalıştığı videoları görmüştüm fayda sağlamış ki dün ekmeğini yedi. durmadan çalışmaya devam etmeli kerem potansiyeli çok yüksek.
O işi yapan çok futbolcu yok. Falcao Alex filan yapardı ligde. Bir de Adem Büyük iyi vururdu yan iç ağa.

Üst Alt