Takıntılı Taraftar Beyni | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takıntılı Taraftar Beyni

Dünkü maçtan sonra yine her zamanki gibi aynı futbolculara sallandı. 2.yarı 4-4-2 ye geçtikten sonra özellikle Selçuk'un yetersizliği, üstüne bi de karakter eksikliği olan Arap kardeşimiz de geriye gelmeyince ortada bütün yük Tolga'ya bindi. Çok bilmiş kardeşlerimiz adam pas atamıyor diye elestiriyor da adam koşmaktan aşırı yoruldu artık. Maç sonunda normal olarak topu kaldıracak hali bile kalmadı. Ek olarak takımın boyu uzayinca Linnes ve Nagatomo'da aşırı eforlu oynadı. Adamlar hem öne sürekli bindirme yaptı, üstüne kontraatak yerken rakip kanatları kovaladılar.

Şimdi eleştirilere bakıyoruz da Feghouli'ye 2 satır eleştiri var, Gomis bayılmış top gelmemiş bilmem ne(bok gelmedi bu arada gelenlerin hepsini ezdi) Siz diyorsunuz ki bu adamlar hem takımın en çok mücadele eden topçuları olsun hem de ondekilere pozisyon hazırlasın. Gomis tek vuruşçu, Feghouli hazır değil (ne zaman hazır olacaksa Arap koşmuyor bile) hep aynı adamlara takmışsınız. Gomis'te her deplasman takımı 10 kişi oynatıyor, yendiğimiz son deplasman maçında forvette Eren'in olması tesadüf değildi, hem de zor deplasmandı. Dün ön tarafa çok top gitmesine rağmen bu arkadaşlar her topu ezdikleri gibi geriye de hiç yardımcı olmadılar. Ben deplasmanlarda bu ikilinin oynamasına gerek görmüyorum, hala Linnes oynuyor Mariano varken diyenlere gülüyorum. En son maçı sene başı izlediniz heralde adam sakatlıktan sonra emekli topçu gibi döndü. Milletin eleştirilerine anlam veremiyorum.

Her maglubiyette surekli birilerinin suclanmasi bence de anlamsiz

o zaman her maci kazanman lazim, bu iste kapasite var , sans var , beceri var , hakemi var , psikolojisi var

Yunus çok haklısın, hemfikirim seninle. Dün Nagatomo kaç defa top kaybı sonrası geriye depar atarak koşmak zorunda kaldı. Feghouli'nin ezdiği toplar yüzünden kaç tane kontra yedik.

Gomis ya vezir ya rezil bir adam , bunu ostersund macindan beri soyledik

tenis topu gibi bir savunanlar bir de elestirenler hakli cikiyor

cok pozisyona sokarsan mermi gibi vuran , cok gol atabilecek ozverili bir adam

ama zor maclarda deplasmanlarda , nispeten iyi savunmalara karsi resmen sifir

Yedegi de eren . Eren i ya surekli ilk 11 oynatacaksin ya da unutacaksin

oyle girip de semih senturk etkisi bekledikce hic bir ise yaramayacak

Dünkü maçtan sonra yine her zamanki gibi aynı futbolculara sallandı. 2.yarı 4-4-2 ye geçtikten sonra özellikle Selçuk'un yetersizliği, üstüne bi de karakter eksikliği olan Arap kardeşimiz de geriye gelmeyince ortada bütün yük Tolga'ya bindi. Çok bilmiş kardeşlerimiz adam pas atamıyor diye elestiriyor da adam koşmaktan aşırı yoruldu artık. Maç sonunda normal olarak topu kaldıracak hali bile kalmadı. Ek olarak takımın boyu uzayinca Linnes ve Nagatomo'da aşırı eforlu oynadı. Adamlar hem öne sürekli bindirme yaptı, üstüne kontraatak yerken rakip kanatları kovaladılar.

Şimdi eleştirilere bakıyoruz da Feghouli'ye 2 satır eleştiri var, Gomis bayılmış top gelmemiş bilmem ne(bok gelmedi bu arada gelenlerin hepsini ezdi) Siz diyorsunuz ki bu adamlar hem takımın en çok mücadele eden topçuları olsun hem de ondekilere pozisyon hazırlasın. Gomis tek vuruşçu, Feghouli hazır değil (ne zaman hazır olacaksa Arap koşmuyor bile) hep aynı adamlara takmışsınız. Gomis'te her deplasman takımı 10 kişi oynatıyor, yendiğimiz son deplasman maçında forvette Eren'in olması tesadüf değildi, hem de zor deplasmandı. Dün ön tarafa çok top gitmesine rağmen bu arkadaşlar her topu ezdikleri gibi geriye de hiç yardımcı olmadılar. Ben deplasmanlarda bu ikilinin oynamasına gerek görmüyorum, hala Linnes oynuyor Mariano varken diyenlere gülüyorum. En son maçı sene başı izlediniz heralde adam sakatlıktan sonra emekli topçu gibi döndü. Milletin eleştirilerine anlam veremiyorum.

Sorumluluk alanları eleştirmek yerine sorumluluk almayanları eleştirmek lazım biraz. Gomis gerçekten çok top eziyor. Feghouli zaten sahada yok. Maça gayet iyi başlayıp bindirme yapmaktan yorulan Linnes'i eleştirmek saçma. Gomis yerine Eren oynamalı Feghouli de kenara çekilmeli artık.

-Tolga konusunda hak veriyorum takımın tüm yükü ona bindi ama yaptığı dangalaklıkların da bir bahanesi değil... Çok basit top kaybediyor bazen ama en azından selçuk gibi sadece sağa 1metre sola 1 metre değil birşeyler deniyor..selçuk bu kafayla %100 isabetle oynasa bir anlamı yok..

-Nagatomoya sallayan varsa çarpılır o konuya girmiyorum

-Gomis yerine Eren ironik olur ciddi olduğunuzu düşünmüyorum

-Linnes iyi niyetli fakat kenarda Mariano gibi bir oyuncun varsa en ufak hatasında linç edilir..Oynaması gereken Marianodur

-Feghouliye bir kızak gelmeli ama yerine kim oynayacak yasin :) sinan g. :) alternatifleri düşününce bu da komik oluyor

-Dünkü maçın bizim adımıza yıldızları Donk ve Nagatomodur

Bazıları eleştirilecek adam bulamayınca Tolga'ya yükleniyorlar. Öndekiler Garry dışında ya top ezmekle meşgul ya podolskivari performans sergiliyor. Yanındaki topçu 30 dkdan fazla oynayamıyor.

Tolga oyun kurucu değil ama takımımıza faydalı olduğu zamanlar fazlasıyla oldu.

çok doğru yazmışsın tebrik ederim.

gomisin lakabı "eli belinde" dir. top ayağına geldiği zaman iyi işler yapıyor ama top rakipteyken takım savunmasına hiç yardımcı olmuyor. sonuçta onu kesecek değiliz gomise uygun oyun tarzını ve futbolcuları bulmak zorundayız.

nagatomo hücumda iyi değildi ama savunmada iyiydi. bir kere adam solak değil yada sol ayağıyla orta yapamıyor. bu çok büyük bir handikap.

feghouli resmen tel tel dökülüyor geçen hafta gol attı kurtardı yine dökülüyordu. ne top bizdeyken faydası var nede top rakipteyken. eleştirilen belhanda top bizdeyken de bundan iyi oynuyor top rakipteykende.

fatih terim kötü tercihler yaptı. 1. si takım iyi oynarken orta sahayı bozdu, ne gerek var ? 2. si gomis&eren yan yana oynamaz. bunu tudor başakşehir deplasmanında yaptı 5 yedik.

serdar sakatlanınca oyuna ahmet girmeliydi. hadi diyelim hoca risk almak istedi o zaman oyuna sinan yada yasin girmeliydi. eren ise son oyuncu değişikliği hakkında dk 75 de falan oyuna girmeliydi.

hadi diyelim çift santrafora döndük o zaman kanatlarda neden ters ayaklı futbolcu oynatıyoruz ? rodrigues soldan orta yapamıyor koy sağa orta yapsın. aynısı sinan içinde geçerli koy sola orta yapsın. buda hocanın büyük hatası.

dün gomisin boş kaleye gol atamadığını, yaptığımız onlarca ortanın isabetsiz olduğunu, topun hep bizde olduğunu, oyunun kontrolünü son 10 dk hariç hep elimizde bulundurduğumuzu, neredeyse tüm maçı rakip ceza alanı ve çevresinde oynadığımızı unutmamak lazım.

bütün taktikler topu rakip ceza alanına sokmak içindir. biz topu ceza sahasına çok soktuk ama hep isabetsiz oldu.

Son düzenleme:
Gomis konusunda yazılanlara katılmamak elde değil. Pozisyonun birinde topu Sinan Gümüş'e bırakmayıp çok kötü vuruşla topu auta göndermesi rezillikti. Panik halindeler. Bütün takım.

Üst Alt