Takip Ettiğiniz YouTube Kanalları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takip Ettiğiniz YouTube Kanalları

Şu manyak aileyi tanıyan var mı? 178 m izlenmiş kodumun videosu. 5.5 milyar kanalın izlenmesi var. 1m izlenmeye 250-300 dolar civarı diyorlar. Ulan bunlar şimdi kaba taslak 1.300 m dolar civarı para mı kazandı? Youtube işleyişini bilen öne çıksın

Şu manyak aileyi tanıyan var mı? 178 m izlenmiş kodumun videosu. 5.5 milyar kanalın izlenmesi var. 1m izlenmeye 250-300 dolar civarı diyorlar. Ulan bunlar şimdi kaba taslak 1.300 m dolar civarı para mı kazandı? Youtube işleyişini bilen öne çıksın
salih ve babasını hatırlıyorum jole gibi bi şeyler yapıyolardı renkli bu da öyle sanırım cocuk işçi kanalı :düdük:

en son takip etmeye başladıklarımdan birisi erol mütercimler bey. kahvaltılarda dinlemek iyi gidiyor. video altı yorumlarda kendisine sallayanlara belli etmemeye çalıştığı bi sinirle cevap vermesi keyfli anlara sebep oluyor

O rakam sadece YouTube'dan gelen.
Bir de reklam geliri ref geliri felan var.
Kaba hesap 3 m kazanmışlardır.

Gscimbom mobil

Armağan Çağlayan'ın "gör beni" diye bir kanalı var. Ona bakıyorum.

Kanalla ilgili yapılacak eleştiri şudur ki çok sert sorular sormuyor ve söyleşinin muhattabı sempatik gelebiliyor. Gayet güzel keyifli sohbetler oluyor. Bu açıdan belli bir altyapıya sahip değilseniz o isimler sempatik gelebilir. Abdurrahman Dilipak ile yapılan söyleşiyi başından sonuna kadar izleyin ne demek istediğimi anlarsınız.

Meraba arkadaşlar, oğlum 10 yaşında. Youtube kanalı açtı. Bana da baba gscimbom'daki arkadaşlarına söyler misin abone olurlar belki dedi. Eurovision'dan dolayı biliyor gscimbom'u :) abone olursanız ya da en azından videolarını beğenirseniz çok sevinir. Şimdiden teşekkür ederiz amcaları. :)

Üst Alt