Takip Ettiğiniz YouTube Kanalları - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takip Ettiğiniz YouTube Kanalları

Balik bahane, muhabbet sahane diye YouTube programi var. Ata Demirer ve Ayhan Akman konuklar, 2 bolumden olusuyor. Ozellikle 2. bolumde Ata Demirer cok güldürdü. Cimbomu da sık sık andi. Ilgilenen varsa izlesin. Hem balik avliyorlar hem şamata, gırgır

Kaan ünsal alphan dyatlov serisi çok ilginç ve sürükleyici adamın sesi zaten nat geodan çıkmış gibi

sevgili emre,

bunun (dyatlov gecidi) filmi de yapildi - izledin mi ?

bana da yabanci bir arkadas onermisti-filmini.

basliga genel anlamda donecek olursam;

bi ara onume cikmisti *galatasaray vidyolari ararken >

< en unlu youtuber dan birini *vakti zamaninda transfer etmisiz gordugum kadariyla...
galatasarayli sanirim. *orkun isitmak.

derken, sonralari *kendisinin ''o mu bu mu'' tandansli *yemek/tadim deneme/challange vidyo serisine denk geldim keyifliymis... < - > en ucuz burger ,en pahali burger- gibi gibi tur vidyolar...

diger random denk gelip sonrasinda izlediklerim;

*konusulanlar-hasan can kaya programini yapan kisi de *galatasarayli sanirim.bayagi bilincli buldum futbola ilgisini ve tutkusunu... <> konuk oldugu *youtube yayin programinda anlatiklari ilgi cekici idi genel anlamda...*gungoren-*sehremini lisesi-*galatasaray altyapi bazli anektod... hatta, programin son dakikalarinda * 96~00 kadrosuna ve fatih terim ozelinde yaptigi tespit ve yorumu cok basarili ve etkili buldum. sonunda da *imparator unvani konusuna yonelik yaptigi *oguz cetin ~ *fatih terim yorumu bayagi zekice bir yorumdu. bir anlamda noktayi koydu yayinin kapanisina....

*oguzhan ugur. pinc programi. bu da galatasarayli-hatta dedigine gore ailece galatasarayli... son *marsilya macimiza gittigi *vlog youtube da onume cikmisti. renkli bi vlog olmus.

genel anlamda
* youtube mecrasinda en cok izlenen iceriklerde en one cikanlarda orkun,oguzhan ve hasan can uclusunun ortak yonunun galatasarayli olmasi ilginc bir tesaduf. pek youtuber vs izleyen biri degilim. kimi zaman ana sayfa da *galatasarayla ilisik karsima cikarlarsa bu orneklerde oldugu gibi-izlemeye calisiyorum..

< hosuma giderse icerikler ,firsatim oldukca izlemeye calisiyorum.
tercihen izleme olarak genelde ,yabanci talkshow ve yerli kimi_dizilerin reklamsiz sekilde izlemesi kolay oluyor youtube da.

sevgili emre,

bunun (dyatlov gecidi) filmi de yapildi - izledin mi ?

bana da yabanci bir arkadas onermisti-filmini.

basliga genel anlamda donecek olursam;

bi ara onume cikmisti *galatasaray vidyolari ararken >

< en unlu youtuber dan birini *vakti zamaninda transfer etmisiz gordugum kadariyla...
galatasarayli sanirim. *orkun isitmak.

derken, sonralari *kendisinin ''o mu bu mu'' tandansli *yemek/tadim deneme/challange vidyo serisine denk geldim keyifliymis... < - > en ucuz burger ,en pahali burger- gibi gibi tur vidyolar...

diger random denk gelip sonrasinda izlediklerim;

*konusulanlar-hasan can kaya programini yapan kisi de *galatasarayli sanirim.bayagi bilincli buldum futbola ilgisini ve tutkusunu... <> konuk oldugu *youtube yayin programinda anlatiklari ilgi cekici idi genel anlamda...*gungoren-*sehremini lisesi-*galatasaray altyapi bazli anektod... hatta, programin son dakikalarinda * 96~00 kadrosuna ve fatih terim ozelinde yaptigi tespit ve yorumu cok basarili ve etkili buldum. sonunda da *imparator unvani konusuna yonelik yaptigi *oguz cetin ~ *fatih terim yorumu bayagi zekice bir yorumdu. bir anlamda noktayi koydu yayinin kapanisina....

*oguzhan ugur. pinc programi. bu da galatasarayli-hatta dedigine gore ailece galatasarayli... son *marsilya macimiza gittigi *vlog youtube da onume cikmisti. renkli bi vlog olmus.

genel anlamda
* youtube mecrasinda en cok izlenen iceriklerde en one cikanlarda orkun,oguzhan ve hasan can uclusunun ortak yonunun galatasarayli olmasi ilginc bir tesaduf. pek youtuber vs izleyen biri degilim. kimi zaman ana sayfa da *galatasarayla ilisik karsima cikarlarsa bu orneklerde oldugu gibi-izlemeye calisiyorum..

< hosuma giderse icerikler ,firsatim oldukca izlemeye calisiyorum.
tercihen izleme olarak genelde ,yabanci talkshow ve yerli kimi_dizilerin reklamsiz sekilde izlemesi kolay oluyor youtube da.
Yok abi izlemedim ama duydum önerir misin

Yok abi izlemedim ama duydum önerir misin

sevgili emre , biliyosun begeni durumu goreceli kavram.

nacizane olarak onerim,
ilk planda, dyatlov gecidi *filmini izlemeden once *hikayesini okumak cok yararli oluyor filme yonelik altyapi olusmasi adina...~ *ekledigin vidyo yeterli olduysa, hemen filme gecip ,hikaye nin *gorsel_dunyasina girebilirsin kanimca.

film:
film tarz olarak *found_footage turunde > ( *ornkl blair cadisi bu tarzda ilk cikan kult eser)
*dusuk butce ile cekilmis , ayrica *cgi olayini da *gormezden gelirsen, kanimca memnun kalacagin bir eser.

yanilmiyorsam 2013 yilinda yapilmisti filmi....
*yonetmeni > renny harlin. meshur *stallone filmlerinden *cliffhanger (1993 yili yanilmiyorsam) basaril buldugum filmlerindendir.aksiyon macera vs bazli bir eser....

*found footage konusunda begendigim son bir kac eseri vakti zamaninda sinema bolumune eklemistim.
< tollhunter. nordik menseli bir film. cok begenmistim.

keza, *grave encounter 1-2 - filmlerini de begenmistim. < bu gerci eski bi hastane veya bu tur bi yerde geciyodu. ingiliz isi idi yanilmiyorsam.

dyatlov , trollhunter, grave encounter. bu 3 filmin ortak ozelligi ; found footage olmasi... dusuk butceli filmler olmasi...

bu arada, dyatlov

konusunun *gizemi halen devam ediyor.

iyi seyirler dilerim.

@Murat Durmaz ,

* beyazit ozturk'un kendi resmi youtube kanalinda su vidyo saglam matrakti ;

<<<<< - >>>>>> * yilmaz erdogan'in konuk oldugu yayin.
challange olayi ve daha bir kac renkli kareler ,kisacasi kendi adima * 12 dakika su gibi akip gecti...

İzleyeyim abi teşekkür ederim.Ne güzel eskiden Beyaz Show vardı sarıyodu..

rica ederim.
evet dedigin gibi eskiden beyaz show *eglence bazli acik kanal *tv de elle tutulur yapimlarin basinda geliyordu - en azindan benim adima...

son donem de yanilmiyorsam onun yerine , su * yargi dizisindeki oyuncunun yaptigi show programi var, ismi *afara. yine ayni kanalda... <> yine de ,*beyaz show baska idi..
neden tekrardan beyazit ozturk ile calismadilar ayri bir soru isareti...

* youtube sayfasina 400 k abone gelmis . son vidyo guncellemesi bayagi eski de kalmis gorunuse gore...
icerik bulmakta zorlanmis olabilir - * yerli carpole karaoke bile yapmis diger vidyolardan birinde :)
tum vidyolarina bakmadim fakat, ekledigim vidyo samimi ,komik ayni anda garip sekilde trajik huzunlu bir tonda idi... ozetle, beyazit gibi tvye nerdeyse ceyrek asir vermis bir ekran yuzunun yarisma disi televizyonlarda show bazli olmamasi buruk bir tat.

bu arada, kendisinin haluk bilginer ile oynadigi muthis bir filmi mevcut. iyi de oynadigi... >>>
ismi ; hacivat ve karagoz neden olduruldu? .....

rica ederim.
evet dedigin gibi eskiden beyaz show *eglence bazli acik kanal *tv de elle tutulur yapimlarin basinda geliyordu - en azindan benim adima...

son donem de yanilmiyorsam onun yerine , su * yargi dizisindeki oyuncunun yaptigi show programi var, ismi *afara. yine ayni kanalda... <> yine de ,*beyaz show baska idi..
neden tekrardan beyazit ozturk ile calismadilar ayri bir soru isareti...

* youtube sayfasina 400 k abone gelmis . son vidyo guncellemesi bayagi eski de kalmis gorunuse gore...
icerik bulmakta zorlanmis olabilir - * yerli carpole karaoke bile yapmis diger vidyolardan birinde :)
tum vidyolarina bakmadim fakat, ekledigim vidyo samimi ,komik ayni anda garip sekilde trajik huzunlu bir tonda idi... ozetle, beyazit gibi tvye nerdeyse ceyrek asir vermis bir ekran yuzunun yarisma disi televizyonlarda show bazli olmamasi buruk bir tat.

bu arada, kendisinin haluk bilginer ile oynadigi muthis bir filmi mevcut. iyi de oynadigi... >>>
ismi ; hacivat ve karagoz neden olduruldu? .....
Afara'ya dediğin gibi bi baktım da tadı yok programın Beyaz en azından Tv8'de falan yapsa.Bu filmi gördüm ama izlemedim abi..

Afara'ya dediğin gibi bi baktım da tadı yok programın Beyaz en azından Tv8'de falan yapsa.Bu filmi gördüm ama izlemedim abi..

afara - konuklara *cay yapma/sunma fikri sicak bir uslup.
elbette kolay degil-yeni program. sunan kisi bu konu da zaten caylak,.. beyazit ile kiyas adil olmaz kendisi adina.bence.
yine de elinden geleni yapiyor gorunumde, samimi ve icten bir anlayisi var gibi ~ enerjisi cok iyi.

garip sekilde yarisma jurisi teklifi ile - tv8 o sansi kacirdi bence, beyaz show tarzda olasi programa...

film samimi bir isti hatirladigim kadariyla... zaten haluk ustad mevcut, bir tik ekstra leziz olur onun oynadigi yapimlar.
izle derim. komedi yonunu de seversin tahminim.

afara - konuklara *cay yapma/sunma fikri sicak bir uslup.
elbette kolay degil-yeni program. sunan kisi bu konu da zaten caylak,.. beyazit ile kiyas adil olmaz kendisi adina.bence.
yine de elinden geleni yapiyor gorunumde, samimi ve icten bir anlayisi var gibi ~ enerjisi cok iyi.

garip sekilde yarisma jurisi teklifi ile - tv8 o sansi kacirdi bence, beyaz show tarzda olasi programa...

film samimi bir isti hatirladigim kadariyla... zaten haluk ustad mevcut, bir tik ekstra leziz olur onun oynadigi yapimlar.
izle derim. komedi yonunu de seversin tahminim.
Beyaz kadar olmasını beklemiyom abi de adam uygun değil bence o programa.Komedi varsa ona da bakarım abi teşekkür ederim..

Üst Alt