Takip Ettiğiniz YouTube Kanalları - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Takip Ettiğiniz YouTube Kanalları

@Murat Durmaz ,

* beyazit ozturk'un kendi resmi youtube kanalinda su vidyo saglam matrakti ;

<<<<< - >>>>>> * yilmaz erdogan'in konuk oldugu yayin.
challange olayi ve daha bir kac renkli kareler ,kisacasi kendi adima * 12 dakika su gibi akip gecti...
@Murat Durmaz

*beyaz show uzerine * bugun yeni bir haber okudum - ilginc sekilde dun konusmamizin uzerinde zamanlama babinda ;
<--->

'''Ünlü isim, "Yeni projeler var mı? sorusuna, "Kafamda genel kültür üzerine yarışma programı var, şu an pişirmeye çalışıyoruz ekiple beraber. Belki 'Beyaz Show' yeniden olur. Onunla ilgili belki bu sene, belki önümüzdeki sene dünya turnesi planlıyorum. Acun'dan haber bekliyoruz, 'Ne olacak ne bitecek' diye. Şimdi burada yazıyorum da 22 sene 'Beyaz Show', radyo... Birçok hatıra ve görüntü var. Bütün bunları nasıl değerlendirebilirim ne yapabilirim? Yeni bir oyun çıkartabilir miyim? Yoksa bu yeni dijital kanallara bunlarla ilgili yeni bir şey mi yapabilirim? Kafamda bunları oturtmaya çalışıyorum. İçime sinecek güzel bir proje olsun. Artık dijital kanalları mı, iş kanallarına mı? Bir tanesine yapılacak, içeriğine göre şekillenecek" yanıtını verdi.''''''

kynk ; dizidktru.

dun bahsini ettigimiz olasi farkli yeni konsept ve beyaz showun yeniden baslamasina dair taze aciklamalar bir anlamda.
duygusala baglamis gibi gorunuyor ama haklida. 22 sene....
goruntu ,hatira vsyi bence de degerlendirmeli gec bile kaldi.kolaj vb seyler yapabilir buna dair.

kendi dedigini aslinda - digital kanallara erkenden yapmasi gerekirdi. tvciligin verdigi tecrube ve dinanizmi beyazit ozturk den baska kim bilebilecek talkshow ve bu ture yonelik ? .

kadroyu zaten genclerden tutuyordu yanilmiyorsam. yeni talkshow mu veya baska bir is mi, bir an once yapsin platformlara yonelik. hatta acik kanala da yine yapmali ayri olarak.

misal, *ibrahim selim tam ismi yanilmiyorsam?. beyaz'in yaptigini bir nevi kisa sekli ile yapiyordu *zorlu youtube sitesinde.
simdi fox kanalindan davet aldi - artik fox tv de * suresi daha fazla olan talkshow yapacak vakti zamaninda beyazit oztuk'un yaptigi gibi...

sozun ozu; cok ilginc buluyorum bu durumu. madem ragbet,istek var halen bu ture... < ->
(ustte son ornek fox ve kanald afara) , isin ustasi beyazit ozturk'un yok sayilmasi garip bir denklem.

post42
*cok basarili bir kanal. daha once random dizi film basligindan birinde- arada belirtmistim suan tam hatirlamiyorum.
bu bolumunu ozellikle begenmistim.

@Murat Durmaz , @Vasfi Vural
Ben bunu tartışma programı sanıyodum önceleri o yüzden izlemiyodum.Sonra Twitter mı İnstagram mı bi video kesitini gördüm baktım güzel bi şeye benziyo hemen arkadaşlarla bu tarz bi etkinlik yapmaya başladık eğlencesine :D

Ben bunu tartışma programı sanıyodum önceleri o yüzden izlemiyodum.Sonra Twitter mı İnstagram mı bi video kesitini gördüm baktım güzel bi şeye benziyo hemen arkadaşlarla * bu tarz bi etkinlik yapmaya başladık eğlencesine :D

* guzel ve renkli bir dusunce. umarim eglenceli keyifli anlar yasanmistir bu baglamda .

bu arada , bu kanalin forumumuzda basliginin olmamasina sasirdim sahsen.
kanimca olmasi gerekirdi.

Açalım abi.Ben nereye açacağımı pek bilmiyom bu konuyu da Vasfi bilir bilirse..

forum gecmisimde serbest bolum ( dizi,film vs) konusunda george miller yeni cikacak filmi - johnny depp'in bagimsiz tandansli filmi - birde yerli dizi basligi acmistim saglam galatasarayli seckin ozdmir'in oynadigi dizi , actigima *pisman olmustum acikcasi<>konuya gelen alakasiz ve garip *mesajlardan dolayi...
zaten bir daha da dizi basligi acmayi dusunmuyorum dolayisiyla.

dedigin gibi sevgili @Vasfi Vural veya sen acarsan , izlenen bolumlere dair yorum getirerebiliiriz *post42 sayfasinin.

her bolumde farkli konuklar oluyor. sure olarak citir cerezlik suresi mevcut. guzel olur bence de.

* guzel ve renkli bir dusunce. umarim eglenceli keyifli anlar yasanmistir bu baglamda .

bu arada , bu kanalin forumumuzda basliginin olmamasina sasirdim sahsen.
kanimca olmasi gerekirdi.

Açalım abi.Ben nereye açacağımı pek bilmiyom bu konuyu da Vasfi bilir bilirse..

forum gecmisimde serbest bolum ( dizi,film vs) konusunda george miller yeni cikacak filmi - johnny depp'in bagimsiz tandansli filmi - birde yerli dizi basligi acmistim saglam galatasarayli seckin ozdmir'in oynadigi dizi , actigima *pisman olmustum acikcasi<>konuya gelen alakasiz ve garip *mesajlardan dolayi...

dedigin gibi sevgili @Vasfi Vural veya sen acarsan , izlenen bolumlere dair yorum getirerebiliiriz *post42 sayfasinin.

her bolumde farkli konuklar oluyor. sure olarak citir cerezlik suresi mevcut. guzel olur bence de.

Aynen güzel olur abi.Vasfi konuyu açar da sen gelen mesajlara bakma geneli şaka amaçlı oluyo abi :D

*konuya dair kanal anlaminda takip ettigim degil de,
dun bizim macin vidyolari dolayli youtube tag'larin da karsima cikti. cok eglenceli buldum.
saglam galatasarayli bir aile - evin oglu haric(bjkli) .

bahsini ettigim vidyo kanal dolayli>>>

suraya geliyorum,

vidyo da tam * 12.dakika yazisinda kadro tamamlaniyor ~ kanimca macin rengi degisiyor ~ * 12.40 a kadar gecilen surec vidyonun en epik bolumu benim adima . . . <- bu surec icerisinde gomise yonelik teyzemizin sozleri ve bjkli kardesimizin kalbinden gectigi gibi saniyeler sonra dilek gibi gerceklesmesini epik ,samimi ve de guzel buldum.

bilmem katilir misiniz.
<=>

@Murat Durmaz

adamın tarzını çok beğendim, güzel yerler de gösteriyor. daha önce yemek videolarına denk geliyordum ama gezi de yapıyormuş bilmiyordum

Üst Alt