Talat Terim Hayatını Kaybetti - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Talat Terim Hayatını Kaybetti

Yabancı futbolcular Fatih Terim'i ne kadar seviyor. Bir de hocamız için yerli ister çünkü yerlilere gaz veriyor yabancılara veremez diyorlardı :):)

Hay bir de Fatih hoca gaz verir olayı ne kadar komik. Hocanın görevlerinden biri zaten futbolcusunu motive etmek değil midir?

kardeşim bu reklam mı?
bizim reklama ihtiyacımız mı var?

o zaman oraya giden herkes reklam peşinde?

ne cahilce bir yorum

Aslında reklam konusunu bal gibi de anladın ama başka yerlere çekmek işine geliyor tabi.

Şöyle ne idüğü belirsiz mafya vari tiplere "reis" çekeceğime "cahilce" yorumlarda bulunmayı yeğlerim.

sent via GSC

Öf Ünsal kafa açma kardeş. Hadi başka konuda uA güzellemesi yap. Bi derdin varsa stada davet edersin milleti, hadi güzel kardeşim.
kardeş bak bana sekip durma her seferinde aynı boku yiyorsun
sonra yok çay içeriz fln bana yazma rahatsız oluyorsan o kadar vizyonist insanlarsınız ya
interneti de bilirsiniz engeller geçersin

kardeş bak bana sekip durma her seferinde aynı boku yiyorsun
sonra yok çay içeriz fln bana yazma rahatsız oluyorsan o kadar vizyonist insanlarsınız ya
interneti de bilirsiniz engeller geçersin
Yo ben vizyonist vs. değilim. Geri kafalıyım hala ama bunları 5-6 sene önce paylaşsaydın herkes katılırdı. Ama uA'nın gidişatı bazı konularda kendinden tiksindiren bir noktaya geldi artık.

Yıldırım Demirören'in cenazeye katılması olumlu bir hareket. Türk futboluna büyük zararı olan çekişme sona ermeli. Hem Galatasaray hem Türk futbolu bu kavgadan büyük zarar görüyor.

DyzYlwGWwAI2VcM.jpg

Üst Alt